Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krajta mi ničí dekorativní kytky

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
Krajta mi ničí dekorativní kytky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2012 08:53 Filda
To bych mohl zkusit lepenka na tom polystyrénu nedrží bratr mi radí ať to k tomu přilepím silikonem jenže to už pak z toho nesundám. zkusím ten provázek Dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2012 06:27 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Filda
A co když tu rostlinu přivážeš provázkem k té větvi,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 21:32 Filda
Fotka k příspěvku zde je levá strana
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 21:30 Filda
Fotka k příspěvku Zde je pravá strana
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 17:05 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Filda
Nahraj fotku terária pro představu, abychom mohli poradit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 07:33 Filda – Krajta mi ničí dekorativní kytky
Ahoj mám takový problém. Mám dvě krajty královské 4 a 15 let. Vždy když připevním umělou kytku tak do druhého dne mi jí přes noc sundají. Zkouším to připevňovat do polystyrenového pozadí od Exo Terra. Ale sponkovačkou to nechci připevnit kdyby to náhodou sundala tak ať neurve i kus toho pozadí. Díky předem za odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 51x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/857-krajta-mi-nici-dekorativni-kytky