Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co ke kunce vychodní

 

NápovědaFórum » Obojživelníci  

+ přidat příspěvek
co ke kunce vychodní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 17:21 Vája – Kuňka
Ahoj - je to sice už staré, ale nikdo neodpověděl. Taky by mě to zajímalo - co kuňka a čolek východní?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 20:10 Muž štuprt [0] - Ještěři
slišel jsem neco o jedech co kunky vylucuji ma nekdo skusenost s chovem kunky s jiným obojživelníkem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 19:49 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: štuprt
Pocuj, ked su velkostne tak aby sa nepozrali a ziju v podobnych podmienkach, preco nie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 18:29 Muž štuprt [0] - Ještěři
je mozne s kunkou chovat čolka zeleného??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 20:22 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Pogona
:-D to ma dostalo, ale k veci, tak tam pestuj rastliny, daju sa rozvesat do kvetinacov, bude to pekne a vo vode budu zit zabky, a k zabkam by som pridal len zabky alebo mloka, napr colka alebo zebrovnika, moji zebrovnici dali pokoj aj malym drapateckam, bohuzial su uz posmrti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 20:08 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: kmmk
Určitě bych k nim přidal Hroznýše královského, možná pár. Taky Scinka obrovského, tomu budou žabky chutnat a do zbylehé prostoru skupinku bazilišků ;-)
Ono terárium 60 na 30 je opravdu mega.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 19:54 kmmk – co ke kunce vychodní
Zdravím,
mám terárium se třemi miminy kunky východní a jelikož terárium 60x30x30 je na ně velké a tak nejsou videt. Napadlo mě pořidit k nim nějakou nenáročnou malou ještěrku. Slyšela jsem že Scink modroocasí šestipruhý-modroocasý se hodí dokonce i do paludárií, nebo něco nějaký jiný ještěr?

Co myslíte??

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obojživelníci • Zobrazeno 85x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/862-co-ke-kunce-vychodni