Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama- nateklé oko

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Agama- nateklé oko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 19:56
Chtěla jsem napsat minerály ano ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 19:37 Muž gaster [15] - Ještěři
Jen pro správnost drcené skořápky obsahují vápník (Ca) což je minerál a lepší než nutrimix je Roboran ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 19:25
Fotka k příspěvku Nateklost se zlepšila ale při lovu kobylek se zdál že špatně vidí :( ..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 19:23
Fotka k příspěvku Rok a půl starý, 130 g, Terárko 1m na 50 cm, 10 UVB, Nutri mix a drcené skořápky jako vitamíny
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 20:25 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nahraj fotky celé agamy ( zhora, ze spod,... ) a přidej víc info - věk, velikost terária, použité UVB, minerály,......................... z jedné mizerné fotky bez bližších informací nikdo neporadí, nejsme věštci......................hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 16:34 – Agama- nateklé oko
Fotka k příspěvku Dobrý den
Přijela jsem po dvou týdnech z dovolené a o agamu vousatou se mi starala sestra. Agama má slepené oči. Jedno vůbec neotevře. Prý krmila podle daných informací a objevilo se mu to teprve dnes. Nikdy neměl žádné problémy. Na internetu jsem četla rady, že funguje Maxitrol a Framykoin.. Maté někdo zkušenosti ? Veterinář odjel z města a další bude k zastižení až v pondělí.. Přikládám foto.. Děkuju za jakékoli rady
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 48x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/873-agama-natekle-oko