Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

masožravky spolu ze žabkami

 

NápovědaFórum » Obojživelníci » Chov 

+ přidat příspěvek
masožravky spolu ze žabkami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2013 15:34 Žena majka93 [0] Re: majka93
Aha už jsem si to našla. Zajímavé. Tak snad většinou prodávají broméliovité pod pravým názvem, protože některé rody jsou si dost podobné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2013 15:28 Žena majka93 [0] Re: poltergeist
Právě o to mi u láčkovek šlo. Je mi jasné, že by pulce natrávily. A k těm broméliím... Nic takového jsem ještě neslyšela. O jaké broméliovité by mělo jít?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2013 22:59 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: majka93
Myslím si, že přenos pulce asi možný není, protože první překážkou v přírodě je že láčkovky rostou v Asii a dendrobátky žijou v Jižní Americe. Trávicí tekutina láčkovky obsahuje trávicí enzymy, které by zřejmě strávili tělo pulce. O některých broméliích se tvrdí, že jsou také masožravé, ty však nevyužívají chemické látky, ale mikroorganismy, které utopenou "kořist" rozloží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 15:48 Žena majka93 [0]
Ahoj, a nemůže se stát, že by žabka do láčkovky spadla? Nebo spíš, že by tam přenesla pulce? Mám na mysli třeba pralesničky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 15:22 mina111 – Díky
dobře díky moc =).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 14:52 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: mina111
Můžeš úplně v pohodě. Akorát tu mucholapku ti nedoporučuju, protože roste docela špatně v uzavřených prostorách. Daleko lepší je láčkovka nebo rosnatka. Já mám s rosničkama jenom masožravky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 23:28 mina111 – masožravky spolu ze žabkami
dobrý den chtěl bych se zeptat jestly si mužu dat do teraria k žabce (rosničce) masožravku (mucholapku) případne jinou ? Díky za odpověd

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obojživelníci • Zobrazeno 101x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/877-masozravky-spolu-ze-zabkami