Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Korálovka - nežere

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
Korálovka - nežere
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2018 21:29 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Pogona
:-D
V pohodě, pořád jsem tajně doufal. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2018 18:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Landvir
Promiň, že jsem se s odpovědí tak loudal :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2018 09:32 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Ahoj všichni, nerad otravuji, ale mám malou otázku ohledně hada. Mám dvouletého samce korálovky, ale už měsíc stávkuje ohledně krmení. Zaráží mě, že normálně večer šmejdí po terárku, ale myši prostě ignoruje i kdyby mu po čumáku lezli. Myslíte, že by to mohlo být tím, že je zima? Žádné jiné změny u něj nepozoruji, hubnutí apatii apod. Někde jsem četl, že přes zimu stávkují, ale nevím co je na tom pravdy, když je prakticky pořád v teple. Díky moc za rady. Jarda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 19:09 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Jakub K.
Hmmmm, tak to slyším prvně, chovné korálovky mám v teráriích bez úkrytů, mláďata také a vždy žrali a žerou v pohodě ( ťuk, ťuk, ťuk )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 23:03 Jakub K.
No, možná se to vyřešilo, dal jsem ji tam nový, větší úkryt a druhý den nato jsem ji dal malou myšku a po chvíli váhání se do ni pustila, nejspíše to bylo jen tím, že byla stresovaná z malého úkrytu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 22:02 Muž Felix [754] - Ještěři
No těžko říct. Nejde třeba do svleku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 21:04 Jakub K. – Korálovka - nežere
Zdravím, mám korálovku rodu Lampropeltis triangulum campbeli, stáří 3 roky takže více méně dospělá, vždy byla velmi žravá, ale najednou, asi před měsícem se přestala schovávat do svého standardního úkrytu (pod kůru) celý den leží jen tak na očích a co je nejduležitější, nechce žrát, jistě, vím že měsíc nežrat není pro hada žádný problém, ale doposud byla schopna ládovat jednu myš týdně. Celkově se mi zdá velmi nervózní, trhá ssebou když otevřu terárko, skřípe šupinama a hlavně je teď více lekavá a nervózní. Napadá mě, že doteď jsem si myši choval sám, ale chov jsem zrušil a koupil ji myš ze zverimexu - nechce a druhá věc by mohlo být malé terárium ačkoliv je 60x45x45 Což by mělo být pro dospělou korálovku dostačující. Nevíte co se mohlo stát?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 70x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/882-koralovka-nezere