Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

chovat společne?

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
chovat společne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2012 21:47 Muž Felix [754] - Ještěři
No jo, já jsem taky nakoupil v průběhu let od renomovaných chovatelů tak deset spolehlivě určených subadultních samiček do chovu sklípkanů - a ve finále z toho byli samci :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 13:02 gia Re: fajfmen
pohlaví hada mi určila chovatelka od které jsem Artuše koupila ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 21:28 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: gia
Jasně, regiusky můžeš chovat klidně po několika jedincích pohromadě, stejně jako vlastně většinu teraristicky obvyklých hadů. Tvá nádrž má rozhodně velkorysé rozměry (kór pro prcky), takže nevidím důvod proti.
Jen mi nějak není jasné, jak už u takovýchhle batolat poznáš spolehlivě pohlaví ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 19:41 gia – chovat společne?
chtěla bych se zeptat jestli můžu koupit samečkovi krajty královský ve věku asi půl roku stejně starou samičku za předpokladu že budou chovaný v teráriu o rozměrech 150x60x100? :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 115x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/892-chovat-spolecne