Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

pohlaví

 

NápovědaFórum » Ještěři » Identifikace 

+ přidat příspěvek
pohlaví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2017 22:21 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Maťo
Maťo, sice dobře píšeš, tomu samci z fotky je ale dnes 5 let! Koukej taky na datum příspěvku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2017 21:11 Maťo
podla mňa samec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 23:02 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Larisa
Už jen podle silně zbytnělé báze ocásku jde o samce. A pořádného, řekl bych ;-)

Pokud jsi to ale předtím fakt napsala pod plazy a ne zmíněné bezobratlé, bude chyba někde v systému a mrknem se na to :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 14:01 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: HammerJoe
:-O hm, ja to ale psala k ještěrům :-( ? jak to upravím? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 13:15 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Larisa
Já bych to viděl na samce. Femorální póry.
P.S. Nedávej k té agamě furt označení Bezobratlí ;-) pak se nemůžeš divit fajfmenovi že nechápe vo co go coze ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 12:43 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Larisa
Fotka k příspěvku a prosím co to jsou ty tečky na stehnech?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 12:42 Žena Larisa [4] - Ještěři – pohlaví
Fotka k příspěvku zdravím,hned jak jsem si přivezla Džab Džab se tu tipovalo, že je to asi holka, ale byla malá,ted jsem ji znovu nafotila a prosím opět o identifikaci pohlaví, uvažují totiž, že ji pořídim kámoškua,ale co když je to nakonec sameček.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 94x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/907-pohlavi