Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agresivní králík

 

NápovědaFórum » Savci  

+ přidat příspěvek
Agresivní králík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2012 12:48 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: petastastna
smola, niektoré to majú aj v génoch, matka mojej kralindy bola tak isto agresívna, stále ma hrýzla, jej dcéra deto, akurát tento rok s ňou nebol problém keď bola pustená iba občas, keď som ju pustil a vyletela rovno do mňa :-D nedá sato odnaučiť, plus keď má bez mála 5 kg :-D je to super vzdorovité :-D ale mám ju rád no, je naučená na Wc, chodenie na vodítku, vonku aj navoľno, veľa vecí sa nebojí, útočí aj na vysávač .... mačky, tie tiež nemá rada.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 20:32 Žena Vini [34] - SavciRe: Filda
Se zakrslým králíkem to jde těžko, z toho bys toho moc nevyjedl :-D K agresivitě, bohužel nevím jak by se to dalo převychovat, takoví králíci zůstávají často agresivní po celý život a to jestli jí jsou teprve teď 2 měsíce, potom puberta s ní bude dvojnásobné peklo. U samiček je kastrace řešením 50/50 - někdy to pomůže a někdy je to bezvýznamné..:/ Také mám jednu takovou, co je hrozně kousavá ale mám jiné co jsou miláčci a tak si z ní nic nedělám a vždycky jí za trest čapnu do náruče a hladím ji aby se trochu uklidnila :-D :-D no ona je i po těch 2 letech co jí mám pořád stejná :-D Také jsem měla jednu co se chovala jak březí a pořád na mě útočila, ale po prvních mláďatech se uklidnila a už je spíše plašší než aby kousala a nechá se mazlit když jí vyndám z kotce úplně bez problému :-) Ale budu jí prodávat, na jaře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 13:43 Žena petastastna [4] - Hlodavci
pozornost jí věnuju, jenže ona jí nechce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 13:42 Muž Sewer [151] - Ještěři
Myslím, že u mláďat (obecně) je takovéhle chování normální a pokud mu budeš stálě věnovat pozornost, tak to časem přejde... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2012 06:32 Žena petastastna [4] - Hlodavci – Agresivní králík
Dobrý den, mám dvouměsíční samičk uzakrslého králíka. Mám jí od měsíce a už je na mě zvyklá. Ze začátku mě kousla jen když sem jí chtěla uklidit v kleci,ale teď mě kouše i když je mimo klec, a dokonce mě chtěla i počůrat. Vím že na takové chování pomáhá kastrace,ale na to je jště mladá... co Mám tedy zatím dělat? Jinak se s ní pořád mazlím,dokonce se se mnou mazl ívíc než s přítelem, nemá důvod k agresivitě... .Co s tím? Mrzí mě to, právě proto že se k ní chovám hezky....

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Savci • Zobrazeno 65x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/923-agresivni-kralik