Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

agama kočičinská fleky

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
agama kočičinská fleky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2012 19:33 Žena Mango [9] - Ještěři
To je děs... Agamy nechovám ale je mi naprosto jasné, že zavřít agamu do skříně s trochou vody fakt není dobrá cesta. Navíc jsem si dala tu práci a našla si více vláken, které už slečna založila a připadá mi, že je skutečně na hlavu. V kdejakém tera obchodě by tomu tvorečku bylo líp... Holka, raději to zvíře daruj nějakému skutečnému chovateli, který jí možná ještě může pomoct a ty už si nepořizuj nic živého...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 15:31 Muž Matewoo [5] - JeštěřiRe: michalsisi
fakt dobrej postřeh !!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 15:07 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – hmmmm
vypada to že je nemocní :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 14:40 TerezaSenk
Ještěr je teda v hrozném stavu, ale ty fleky vypadají jako kdyby se doloupával. Ale nevím. Podle fotografie by potřeboval hlavně nakrmit, takhle zdravé zvířátko nevypadá!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2012 13:18 Muž Střelec [74] - Ještěři – i to se stává...
Situaci, kdy byl nejdřív ještěr a pak terárko už jsem viděl. Došlo tehdy k rychlé konečné likvidaci kroužku na konci školního roku (doslova ze dne na den, stylem "vyhodíme to před barák a zbytek do popelnice") a zvířat bylo víc, než terárií. Takže některé kousky u narychlo sehnaných nových majitelů strávily pár týdnů v nouzových podmínkách, než pro ně byly vybudovány odpovídající "ubikace".

Pokud si ale někdo pořizuje zvíře plánovaně, je dodatečné budování útočiště (teprve po pořízení zvířete) neodpustitelnou zhovadilostí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.12.2012 21:10 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
Pro méně chápavé naposled, terárko se pořizuje a zařizuje PŘED pořízením jakéhokoli živého tvora ( nemluvě o tom, že si PŘED pořízením zvířete nastuduju informace o chovu a nemusím se pak vyptávat jak zařídit terárko a co dělat když,.... ) hmm Jen blázna by napadlo si domů přinést např. rybičku, tu nechat pár dní doma na stole a zařídit si po pořízení rybky v klidu akvárko,.... Mám snad uvést víc příkladů hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   09.12.2012 21:06 dáblice
agamu netýrám a terárko zařizuji a né pořizuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 21:03 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
Protože se nejen na těchto stránkách vyskytuješ pod různými přezdívkami pořád se stejným dotazem a čekáš, že tě někdo asi pochválí, nahráváš pořád ty samé fotky na různých webech a poradnách a nenecháš si poradit. Navíc si nesmyslně pořídíš zvíře, které týráš a následně pořizuješ terárium, což je hloupost nejvyššího kalibru, tečka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   09.12.2012 21:01 dáblice
tak proč píše,že jsem rozmazlenej fracek,agama žere a je dost čilej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 20:57 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
1. nikoho neurážim, jen píšu fakta, stejně jako desítka přispěvovatelů na tera-poradně, kteří mají pravdu.
2. pokud agama z fotky žije, pak jí lituju - smrt pro ní bude vysvobození.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   09.12.2012 20:33 dáblice
kdo je u vás rozmazlenej fracek se koukněte na sebe.taky jste frackové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 20:30 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Pogona
Ignoruj ji,je to fracek rozmazlenej a komu neni rady,tomu není pomoci:-( V tomto případě pro agamu BOHUŽEL:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   09.12.2012 20:27 dáblice
tak za 1:si nenechám od tebe urážet,2:agama je živá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 20:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
Napadlo by tě pořídit si nábytek, ten nechat venku na dešti a teprv po tom stavět dům,,,, hmm přesně to totiž děláš. Navíc jak kolega Elegans napsal a i mnozí na tera-poradně, useknout ti ruce, málo. Nedivil bych se, kdyby agama z fotky byla už po smrti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 19:12 dáblice
není to pozdě proč jako
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 18:55 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
Trochu pozdě, když už a nejen jednoho máš doma hmm :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 18:27 dáblice
já mu to terárko zařizuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 13:52 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – to jo
to asi jo ja bych to vybavil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 13:19 Muž Sewer [151] - Ještěři
Ta agama žije v tomhle?
tera.poradna.net/…
coze
Dobrý tak na chov sarančat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2012 19:22 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Urazit pracky by nestačilo tone :-|
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 16:19 elegans1 Re: Pogona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 16:19 Muž Matewoo [5] - JeštěřiRe: Pogona
tera.poradna.net/…
jestli sem teda hledal správně, ale schoduje se to...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 16:08 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Kde na tera-poradně to najdu, docela bych se podíval, dík. Jinak i já se kloním k tomu, že pro tu agamu je nejlepší variantou mrazák...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2012 15:52 elegans1 Re: Sewer
Tobě to zvíře přijde v pohodě?Já jsem už pár desítek zvířat umírat viděl a té agamě nepomůže už nic.Mimochodem se podívej na teraporadnu,v jakých podmínkách je chovaná.Té osobě bych urazil pracky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 15:41 Muž Sewer [151] - Ještěři
Docela se divim, že je někdo schopnej z jedný rozmazaný fotky říct, že agama do vánoc zemře ne

Michaelo, nafoť agamu ze strany, shora, z blízka, z dálky, ... snaž se o co nejlepší fotky zachycující její stav (detail i celé tělo). Nafoť terárium a přidej k němu co nejvíce informací ( = teploty, použité UV-B světlo, minerály, krmení, rozměry terária, ... ) a pak ti někdo kloudně pomůže.

(do jednoho příspěvku se vejde jen jedna fotka, takže pokud se ti nechce postovat X příspěvků, hoď fotky třeba na www.rajce.net )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 18:48 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: elegans1
Taky to tak vidím, nevím jak tohle může někdo dopustit.. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 18:36 elegans1 Re: Landvir
Ta agama to vánoc nevydrží,je v posledním tažení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 17:11 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Michaela
Ahoj Míšo, nevím jak dlouho agamku máš, ale je v hoooodně bídném stavu:( Jinak co se týče otázky, počkej na radu zkušenějších, moc se v kočičinských neorientuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 12:10 Michaela – agama kočičinská fleky
Fotka k příspěvku Dobrý den mám agamu kočičinskou a na těle se jí udělaly tmavé fleky nevíte někdo co to může být děkuji za odpověd.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 301x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/939-agama-kocicinska-fleky