Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Želva suchozemská- nachlazení?

 

NápovědaFórum » Primáti » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Želva suchozemská- nachlazení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 16:35 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Rade
Situaci popisuješ tak, že přesně nechápu, jak se želva měla nachladit, nicméně se zeptej odborníka zde :

www.euzelva.cz/…

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 15:22 Rade Re: Sewer
Ne právě že ona není popálená pouze noviny se seškvařili. A noviny tam jsou jako podestýlka a ona je shrabala, tak že je žárovka mohla zapálit. Tady jde o to nachlazení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 13:28 Muž Sewer [151] - Ještěři
No, co se želvou ti neporadim, ale veterinář bude asi na místě.
Spíš bych takovýmuhle případu příště předcházel...například bych do terárka nedával žádný noviny, na co je tam jako máš? A tos je jako měl na žárovce? Teda promiň, ale nejde mi na rozum, jak ti v terárku můžou začít hořet noviny.

Jestli chceš teď ještě něco udělat, tak želvu nafoť a hoď to sem, ale já osobně bych se v případě popálení absolutně nezdržoval psaním na nějaké fórum, ale okamžitě jel k veterináři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 22:06 Rade – Želva suchozemská- nachlazení?
Zdravím. Moje želva je nejspíš nachlazená. A můžu za to já. Žárovka na topení spálila noviny a zasmradila celej byt, tak jsem želvu prohlédl a opláchl vlažnou vodou. Nic ji nebylo jen byla trochu špinavá.. A kvůli tomu opláchnutí má teď opuchlá víčka, funí a teče ji trošku hlen.. Přemístil jsem ji a dal znovu pod červenou žárovku.
Mám jít pro nějaké léky, nebo to řešit ještě jinak?
Děkuji za případné odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Primáti • Zobrazeno 41x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/943-zelva-suchozemska-nachlazeni