Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Prosím o radu!! Utekla mi krajta na hotelu.

 

NápovědaFórum » Hadi  

+ přidat příspěvek
Prosím o radu!! Utekla mi krajta na hotelu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.01.2013 14:45 Muž Jery [9] - Hadi
No dej pak vědět, jak si dopadla a kde nakonec se nechal ulovit :-) Hodně štěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.12.2012 21:29 Muž richardescz [1] - Ještěři
najdes ji u radiatoru nebo nekde kde je teplo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2012 18:20 CharlieHK Re: Pogona
Do vedlejší budovy nejspíš ne, to by musela přes cestu sněhem. Taky si myslím, že bude někde v lyžárně, kotelně, tankovně. Zítra nastažím holátka a uvidíme, snad se chytne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2012 17:22 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: CharlieHK
Pokud je tomu tak, bude na 90% na chladnějším a co nejklidnějším místě,.... sklady, sklepení, stoupačky,.... Pokud má možnost se dostat do jiné budovy a hluk je velký, pak tam s největší pravděpodobností uteče,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 13:14 CharlieHK Re: fajfmen
Tak do 24:00 se tu svítí, hraje hudba a chodí se tu, jsou tady dřevěné podlahy, takže tu je celkem rámus. Doufam, že nezazimoval, to by byl velký problém. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2012 01:36 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: CharlieHK
A je tam větší problém v hybernaci hada anebo v lidech co jej případně vyruší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2012 21:38 michailo Re: CharlieHK
Zkus se podívat za lednici a jiné takovéto tepelné zdroje.Píšeš,že v restauraci a okolí je docela chladno tak by mohla být zalezlá někde tam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2012 19:20 CharlieHK Re: Sewer
Ještě se chci zeptat, kam bych ten box měla dát? Na to místo, kde mi utekl? Nebo spíš někam do prostoru restaurace?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2012 19:18 CharlieHK Re: Sewer
Dekuji moc, hned zítra to zkusím. Snad se chytne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.12.2012 23:03 Muž Sewer [151] - Ještěři
Zkus box s vlhkým lignocelem a do nej nastřižené hole. Had ucejtí krev a až se nabaští, tak se zahrabe do vlhkého lignocelu...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2012 15:23 CharlieHK – Prosím o radu!! Utekla mi krajta na hotelu.
Fotka k příspěvku Ahoj, koupila jsem si Krajtu Královskou (50 cm) a než jsem jí stihla dát v restauraci do terária, tak mi utekla z krabice. Už nevím kde jí hledat, bohužel se mi může dostat po trubkách od výčepu do tankovny, tudíž i do celýho sklepa, ale nezdá se mi že by tam lezla, protože je ve sklepech zima, ale zase je tam vlhko.... Hned vedle baru mám kuchyň, ve který je opět zima, tak jen doufám, že je někde v restauraci. Vyházela jsem všechny věci ze skříněk, koukala baterkou i pod podlahu, ale vůbec nikde jí nemůžu najít. Prosím o radu jak ji najít, nemůžu ji nechat plazit po hotelu, to by se lidi zbláznili! Funguje miska s vodou a moukou okolo misky?
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 214x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/960-prosim-o-radu-utekla-mi-krajta-na-hotelu