Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

spínací hodiny

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
spínací hodiny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 18:52 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: batka
Obojí má své pro a proti, já používám oby typy. U "náchylnějších" zvířat ty digitální, jelikož je u nich nevýhoda, když vypadne proud, nebo pojistky zastaví se a cyklus se posune.
Párkrát nám takhle v noci vypnuli proud - já o tom nevěděl načež jsem se divil proč terárium, které má být už hodinu zhasnuté pořád svítí :-D
Taky se nehodí do teráií doložnic, jelikož mírně "vrčí" a někoho to může rušit.
U digitálních je jejich velkým mínusem cena, často se jedná řádově o stovky korun a když má někdo 10 terárií a v každém potřebuje jiný režim, je nesmysl utrácet za ně X tisíc. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 17:21 Žena batka [4] - ŽelvyRe: fajfmen
Tak dlouho? :-D

Nejlepší jsou stejně ty klasické kde si to nacvakáš pomocí těch výstupků... nevím jak to popsat co to je vůbec :-D Sice stály cca 250kč ale mám je 4 roky a šlapou furt potlesk Vypadne proud, zapne se a hodiny šlapou dál jako by se nechumelilo
www.growpassion.cz/… pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.08.2013 23:16 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Tony
Osobně používám leta nejobyčejnější mechanické spínačky za necelých osm pětek (k dostání snad všude).
Když náhodou jednou za "uherák" náhodou vypadne proud, musím je ručně přeprogramovat! Velký problém! Zabere to tak 3 minuty smich ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:32 michal
Tony napsal: zdravím všechny. dnes jsem viděl digitální spínací hodiny Düwi typ 25100. česká výroba(aspoň to psali :-) cena 165,- má někdo zkušenost? ta cena se mi zdá hodně nízká.aby to nebyl nějakej šunt, hmm hmm



Já si je koupil v Bauhausu, nevím za kolik, ale byly skutečně levné. Je k nim český návod psaný malým písmem. Programování zpočátku dá zabrat, ale jde jen o cvik. Display je špatně čitelný a samotná vystouplá tlačítka vrhají stín na popis funkcí tlačítek takže to k přehlednosti moc nepřidá. Některé údaje jdou z displeje odečítat jen lupou a to mám vcelku dobrý zrak. Při troše námahy si můžete naprogramovat stejné spínání pro celotýdenní režim, nebo pro každý den zvlášť,případně stejné spínání např. pro trojici dnů Po,St,Pá nebo pro Út,Čt,So. Programování a čitelnost příšerné, nicméně to nakonec opravdu funguje a o to tady asi jde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 20:13 Tony – spínací hodiny
zdravím všechny. dnes jsem viděl digitální spínací hodiny Düwi typ 25100. česká výroba(aspoň to psali :-) cena 165,- má někdo zkušenost? ta cena se mi zdá hodně nízká.aby to nebyl nějakej šunt, hmm hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 92x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/964-spinaci-hodiny