Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Kousavá užovka - snesou se?

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Kousavá užovka - snesou se?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 23:36 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Fladik
Jakože guttka normální s guttkou albínem? Proč ne? Jasně že se v terku snesou bez nejmenších problémů...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 09:26 Muž Fladik [0] - Hadi – Kousavá užovka - snesou se?
Zdravím, moc rád bych se zeptal na to, zda se snese užovka červená klasického zbarvení s zužovkou červenou - albínem. Vím, že by v tom neměl být problém, ale ptám se z tohoto důvodu. Kalsik je v pohodě, měl by to být údajně samec. Albín by měl a být samice, ale 100% jistota není. Snesli by se 2 samci? Dalším důvodem, proč se ptám, že když jsem si pro hady byl, tak albín na mě velmi, ale velmi útočil. V podstatě od první chvíle, kdy jsem otevřel sklo, tak byl v bojové pozici a startoval na mě. Proto jsem jej zatím nevzal. Byly vedle sebe, ale přes sklo. Není tedy možné, aby se pak ve společném teráriu nějak střeli nebo dokonce zabili? Dá se tato kousavost odbourat? Podotýkám, že jsou oba hadíci velcí přes 1 metr, téměř oba stejně dlouzí. Předem díky za jakoukoli radu či odpověď!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 38x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/970-kousava-uzovka-snesou-se