Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama Kočinčinská - mokvající oko

 

NápovědaFórum » Ještěři » Nemoci 

+ přidat příspěvek
Agama Kočinčinská - mokvající oko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2013 21:48 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Kate
Jediná rada: mazej s ní k veterináři! Jakékoli laické hokus-pokusy nadělají většinou víc škody než užitku, odborné vyšetření je proto nad zlato!
Neodborných odhadů podle popisu a fotky bych Ti i já mohl od boku vyšvihnout několik. Bylo by to pro Tvé zvířátko dobré?
Upřímně: namistrované rady netových takyodbrníků přivedou zvíře tak akorát do hrobu!
Je taky pravdou, že zdaleka ne každý vet u nás rozumí plazům, jsou ale kliniky, které se na ně přímo specializují. Průběžně si dávám dohromady kontakty na právě takové (i když jich prozatím nemám na seznamu moc). Kdyžtak mi přes osobní písni odkud jsi a snad dohledáme něco solidního v blízkosti Tvého bydliště ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2013 19:07 Kate – Agama Kočinčinská - mokvající oko
Fotka k příspěvku Ahoj, chtěla jsem se zeptat, mojí agamě začalo mokvat oko, přidávám fotografii, aby jste viděli, jak to vypadá. Četla jsem, že by to mohl být otok očních víček. A že mam koupit kapky ko očí (Opthalmo Septonex). Nevíte, někdo co by to mohlo být a jak to mám léčit? :-(
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 52x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/981-agama-kocincinska-mokvajici-oko