Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

sháním agamu

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
sháním agamu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2013 21:11 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Larisa
Chce to vymetat burzy a zveráče. Lepší rada asi není... pokud se nezařídíš podle níže zmíněných ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:55 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Martinezz
to je fakt no.. tak at se podaří ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:50 Muž Martinezz [0] - Ještěři
To jo inzeráty jsou, ale nic kolem Olomouce... ono zajet si pro Agamku z Olomouce do Prahy nebo Liberce se přece jen prodraží... to už bych si ji rovnou mohl koupit v místním zverimexu za 3 tisíce ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:45 Žena Verčák [112] - Ještěři
na i fauně jsem ted viděla několik inzerátů kde prodávali dospělé skupinky, chce to jim napsat jestli prodají i jednotlivce ;-) taky jsem si myslela že dospělou samičku neseženu a najednou mám od ní 20 vajec :-D
www.ifauna.cz/…/
www.ifauna.cz/…/
atd.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 18:26 Žena Larisa [4] - JeštěřiRe: Martinezz
měla jsem vyhlídlou krásnou půlroční samičku, jenže než jsem špekulovala jak ji dostat sem, někdo si ji už vzal, inzerát byl totiž z Plzně :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 18:06 Muž Martinezz [0] - Ještěři
Jojo já se pouze připojím k tomuhle inzerátu... taky marně sháním... rozhodil jsem po netu inzeráty, ale zatím se mi ozval jen pán z Liberce což už je dost z ruky... tady na Olomoucku to je fakt bída... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 17:18 Žena Larisa [4] - Ještěři – sháním agamu
snad se nikdo nebude zlobit když se tady zeptám, marně sháním samičku agamy vousaté, prcků je hodně,ale potřebují odrostlejší k mému samci,ale ne uplně starou, cca do roka. jste tu ostříleni a jistě i máte známe chovatele, nevíte o někom. par jsem také našla na opačném konci republiky, normálně bych si dojela,ale to ted nelze.
děkují

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 86x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/993-shanim-agamu