Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Kolik agam vousatých do terária

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Kolik agam vousatých do terária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 06:48 Muž Broozer [0]
Díky za odpovedi ;-)
Pozadi uz budu mit hotove, pak uz jen nejak pekne vetve a mam hotovo.
Jeste jednou dik, bal jsem se, ze tam nakonec budu muset mit jedinacka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 20:11 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Broozer
Jak píše HammerJoe, pro tři to půjde, jen jim tam dej silné větve na odpočívání, udělej pořádné 3D pozadí s teráskami, prostě využij prostor na maximum.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 14:26 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Broozer
Myslím že by to šlo i pro trio 1.2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 09:01 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Broozer
Ahoj Broozer,sice nevim jak bude terárium vypadat,ale pro dvě agamky stačí v pohodě;-)Tak ať se daří. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2013 07:26 Muž Broozer [0] – Kolik agam vousatých do terária
Ahoj,
dostavuji terárium rozměrech 120x50x50 (dxšxv). Mám možnost mít agamy, asi 3 týdny staré, ale nevím, kolik jich tam můžu dát. Myslel jsem, že by tam mhli být dvě, ale pak mi někdo říkal, že pro dvě je to malé.
Prosím o váše názory a rady.
Děkuji :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 107x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1015-kolik-agam-vousatych-do-teraria