Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zverimexy

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Zverimexy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 20:00 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: l3nka
možná tam takový někde je, pokud ne tak si takovej můžeš jednou otevřít ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:58 Žena l3nka [4] - Hlodavci
takový obchod chci mít v Ostravě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:55 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: Pogona
tak ji rovnou přidej do sekce OBCHODY
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:52 R Muž Pogona [762] - Ještěři
A jinak jeden z mála dobrých zverimexů/chov. potřeb je v Hronově, kde pracuje opravdu příjemný pán a hlavně se vyzná. Byl to JEDINÝ obchod, který jsem navštívil s mou oblíbenou fintou : "Chci si zařídit akvárium, ale nevím jak a co,..." Všude jinde mi prodavači nabídli akvárium, k němu rovnou sadu umělých kytek, barevné štěrky a do sáčku ryby spolu s roztoky na odbourání NO2 a rádoby urychlovacími bakteriemi do filtru za mnoho tisíc.
A tady??? Spadla mi čelist, když mě tento pán začal vysvětlovat, že nejprve si musím vymyslet, jak velké akva chci, jaký biotop, že mi objedná živé rostliny, že musím nechat zaběhnout filtr a rybky ať vysadím za několik týdnů.
Naposledy mi poradil minulý týden, kdy po měsíčním zápasu s blechami v kožichu našeho psa s použitím "levnějších" preparátů, samzřejmě bez účinku, mi zde poradili sice dražší příprave nejmenované firmy za cca 450, ale po blechách ani vidu ani slechu.
Zjistím název této prodejny a napíšu, je to opravdu jedna z mála, kde nepracují PRODAVAČI, škoda, že je jen jedna, kterou takto znám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:46 Žena l3nka [4] - Hlodavci – Re: jammes
tak dekuju .. co nejdrive najdu kdy bude nejaka burza a tam to snad nejak ukutím X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:45 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: jammes
ano ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:44 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: l3nka
dej se do řeči na burze s někým kdo tam takovou havěť prodává, ale stejně na burze je to zhruba o půlku levnější než ve zveráku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:39 Žena l3nka [4] - Hlodavci
jak mam takovyho chovatele najít? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 18:59 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: Pogona
jj, beru na burze, pokud dojdou tak ve zveráku, to samý myši - na krámě 15,- a od chovatele 5-6,-kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 17:07 R Muž Pogona [762] - Ještěři
NEjlepší, pokud máte kdo možnost, je odebírat cvrčky přímo u chovatele. Pže ve zverimexech platíte další lidi + provoz samotného obchodu. Např. já odebírám přímo od "zdroje", ten zásobuje i místní zverimexy a jeho jednu krabičku za 45Kč (cca 50 cvrčků) ve zverimexu rozdělí na dvě a prodají za 50,- :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 14:54 Žena l3nka [4] - Hlodavci
jako další mě napadá napsat, že začínající chovatelé by neměli poslouchat "rady" prodavačů ve zverimexech.. 99% fakt HRŮZA ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 14:53 Žena l3nka [4] - Hlodavci – Zverimexy
Tak mě napadlo podiskutovat o zverimexech hlavně ve kterých mají cvrčky(a ve které dny) kde najdeme kvalitní potravu a kde naopak NE a taky kde to je levnější X-) takže na úvod chci pochválit zverimex ŽIVA v centru Ostravy vedle lasa mají tam supr cvrčky (každou sobotu dovážejí a ve středu už tam skoro nejsou :-( ) budu ráda za každý příspěvek ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 2652x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/102-zverimexy?od=51