Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pohlavie tarantuly modroočkatej.

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
Pohlavie tarantuly modroočkatej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 20:19 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Fotka k příspěvku když už jsme v tomto tématu, tak přidám ještě dnešní vypreparovanou spermatéku. Na fotce je spermatéka druhu Brachypelma albopilosum ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 10:05 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Fotka k příspěvku Samec nemá znatelnou tu rýhu, co jsem dával fotku. A pokud je dospělý tak by měl mít na makadlech pohlavní orgán bulbus. Vlastní fotografii bulbusu zatím nemám, proto jedna stažená z googlu. Co se týká názvu modroočkatá, tak netuším, uznávám jen latinské názvy, ale jako název druhu mi to přijde podivné. Kdyby bylo foto,určitě bychom ho poznali
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 07:27 55 – Druh
A je to spravny druh? Modroockata? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 07:24 55 Re: poltergeist
Ďakujem, on ho už má dospelého, ale samec, čo tam má... Má tam to, na čo myslím ja? :-D A povedal mi, že on alebo ona (ten pavúk) kamaráta neuštípne ale inývh áno. Pravda? Ďakujem za reakcie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 22:32 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Fotka k příspěvku Chtělo by vědět jestli jde o mladého pavouka nebo již o dospělého. Přeci jen u dospělých se to poznává lépe. Samice mají na začátku zadečku pohlavní otvor, jde o takovou příčnou rýhu, okem poměrně dobře viditelnou. Dalším způsobem je možné ve svlečce vyhledat spermatéku. Na obrázku přikládám dospělou samici Brachypelma albopilosum
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:28 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: 55
Nebo počkej až se přihlásí náš kolega ( nejen ) pavoučkář Fajfmen, ten ví o pavoucích víc než Spiderman :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:23 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: 55
Staci to napsat do Googlu;-)Je tam toho habakuk. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 20:30 55 Re: Landvir
Ale neviem, ani ako ss to pozna u ostatnych pavukov. :-O prosim poradte.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 18:58 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: 55
Ahoj a není to stejné jak u ostatních pavouků, např. sklípkanů? Ať mě kdyžtak zkušenější opraví.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 12:14 55 – Pohlavie tarantuly modroočkatej.
Ahoj! Moj kamarát chová tarantulu modroočkatú a chce zístiť pohlavie, neviete ako? Ďakujem. :-O

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 76x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1026-pohlavie-tarantuly-modroockatej