Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Přemýšlím o Lygodactylus Williamsi

 

NápovědaFórum » Připravuji terárium  

+ přidat příspěvek
Přemýšlím o Lygodactylus Williamsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 20:31 elegans1 Re: MrsAnninka
Samozřejmě,že by tam nějaký gekon mohl být.Je obrovské množství malých druhů,které v tom teráriu budeš mít problém vůbec najít.Já mám v podobném rozměru Sphaerodactylus elegans a Phelsuma hoeschi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 20:03 Muž Sewer [151] - Ještěři
To je terárko leda tak pro pavouka. Nejdříve si rozmysli, jaké zvíře vlastně chceš, pak si o něm vše zjisti a pak se teprve ptej na to, co se ti nedaří nikde. zjistit. Fakt mě serou příspěvky typu

líbí se mi tahle ještěrka, mohla by být v tohle terárku?

...a za chvíli...

mě se jí nepodařilo sehnat, mohla by tam být třeba tahle ještěrka?


dyť je to hrůza coze

terarka.net/jesteri/atlas/gekon_modry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 19:15 MrsAnninka
Mě jde o ty rozměry, jestli by tam mohl gekon být... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 15:45 Muž trabant601 [2] - Ještěři
Za 600 kč jsem cca před 2 měsíci sehnal terárko 50x60x50cm... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 15:36 MrsAnninka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 10:52 MrsAnninka
O iFauně vím, tam už jsem se dívala ano A zrovna jsem udělala inzerát ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 17:52 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: MrsAnninka
Mohla by v těchto rozměrech být popřípadě i felzuma madagaskarská?

Určitě NE.


Gekonka se mi nedaří sehnat...

www.ifauna.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 15:50 MrsAnninka
Mohla by v těchto rozměrech být popřípadě i felzuma madagaskarská? hmm Gekonka se mi nedaří sehnat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 15:23 MrsAnninka
Hm, tak tady u nás nic nemá, takže se bude objednávat... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 14:01 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: elegans1
Skvělé terárko,hlavně to dokonalé větrání.Tam zplesniví snad i korek.

smich

Ani nechápu jak to může někdo nazvat teráriem...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 08:08 MrsAnninka
No já se ještě dneska podívám, co mají tady u nás ve zveráku... A podle toho uvidím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 06:26 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Jen jsem chtěl poukázat na předraženost tohoto terárka, poslal jsem první odkaz na který jsem narazil,.......

zverimex-rybarske-potreby.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 23:29 elegans1 Re: MrsAnninka
Rostliny jsou nejlepší ty,které hodně vydrží.Podle mě je nejlepší rostlina do terárek scindapsus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 23:28 elegans1 Re: Pogona
Skvělé terárko,hlavně to dokonalé větrání.Tam zplesniví snad i korek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 21:29 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: MrsAnninka
Předražené terárium od ExoTery nekupuj, první odkza na aukru :

aukro.cz/…

pořídit se dá i levněji....když prohledáš internet....čili koupíš za polovinu a ty zbylé peníze raději investuj do nákupu rostlin, krmení, vápníku, a o trochu většího terárka..... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 18:46 MrsAnninka
Ještě se tak chci zeptat, co za rostlinky by s tam tak hodilo? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 21:33 HammerJoe Re: MrsAnninka
Ano ta exotera by taky šla .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 19:40 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: MrsAnninka
záleží jestli bude terárko skleněné nebo dřevěné.. :-) pokud skleněné tak bud protrčíš kabel místem kde bude větrací mřížka, nebo to navrthnete tak, že se ještě před slepením terárka do horní stěny vyvrtají díry na místech kde je budeš potřebovat :-) Co jsem tak pochopila budeš potřebovat výhřevnou žárovku.. koukni do jakékoli prezentace tady.. řeší se to keramickým květináčem v něm objímka (keramická) kabel a hurá do zásuvky. A pro dosvětlení, je vhodná si myslím lineární zářivka ;-) známý ti určitě poradí ;-)
Pokud bude dřevěné (nebo z nějaké dřevotřísky) tak tam je to jednoduché.. prostě vezmeš vrtačku a vyvrtáš díru kde potřebuješ téměř kdykoli ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 19:40 MrsAnninka
Ještě mě tak napadlo... mohl by být v tomhle?? teraria.heureka.cz/…/ hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 19:06 MrsAnninka
Takže když bych teda chtěla, aby mi to terárko známý vyrobil, tak větrací mřížka má být vepředu a nahoře, že? Otvírání bych chtěla asi z boku takže to v pohodě, teď mi jde jen o umístění světel... Jak se to dá u vyrobenýho terárka řešit? Já se v tom moc teda nevyznám... stydim
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 17:19 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: MrsAnninka
50x25x45 bude stačit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 16:42 MrsAnninka
Aha :) Teď jsem přemýšlela, že bych mohla terárko umístit i jinam, než jsem měla původně v úmyslu, jenže by mohlo být jen 25cm hluboké a 44-45 cm vysoké, ale na druhou stranu by mohlo jít zase hodně do šířky - klidně i 50cm. Mám známého, co by mi ho mohl i vyrobit, takže bych ani nemusela kupovat... Myslíte, že to nevadí?? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 22:29 elegans1 Re: MrsAnninka
Já jsem tyhle zvířata nikdy nechoval,ale má je pár známých.Jejich chov je dost podobný chovu felsum.
1.Samozřejmě se dá chovat jen samotný samec,samičky se obecně těžko shání.
2.Rozměry stačí bohatě,bez problémů půjdou chovat i v menším.UV nutné není,důležité je kvalitní osvětlení.
3.Jako substrát stačí obyčejná rašelina,vrstva tak 5 cm.
4.Vytápění žárovkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 21:03 MrsAnninka – Přemýšlím o Lygodactylus Williamsi
Ahoj, jsem totální začátečník a přemýšlím o prořízení L. Williamsi - prolezla jsem snad všechny stránky o něm ale pár věcí mi není jasných, tak jestli byste mi mohli poradit hmm

1)Můžu chovat jen samečka, nebo musí být v páru?
2)Je potřeba UVB a stačí rozměry 40*40*50?
3)Co mám dát jako substrát a jak by měl být "tlustý" když chci živé květinky?
4)Musí mít topení, nebo stačí např. silnější žárovka?

Asi jsou to hodně hloupé dotazy, ale jak říkám, jsem v tom nová... A předem díky za každou odpověď ano

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Připravuji terárium • Zobrazeno 197x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1028-premyslim-o-lygodactylus-williamsi