Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

prodej krmneho hmyzu

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
prodej krmneho hmyzu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2015 21:11 Žena monarcha [0] - Savci – Cvrčci
Kdo nabídne v Praze cvrčky k pravidelnému odběru? Ideální cvrček banánový příp. i jiný druh. Děkuji za odpovědi na email monarchacz@gmail.com . Nebo potřebuji narychlo zaslat do Prahy. Mám právě narozené agamky, nepočítala jsem s tím a nevím co a jak honem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2015 11:33 Trawex – jižní morava
Je tu nějaký chovatel krmného hmyzu z jižní moravy?
Mám namysli sarančata a šváby.
Děkuji za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2015 15:49 anhokajan Re: Nikola90
Frydlant v Č. Občas mam navic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2013 21:36 Žena Nikola90 [8] - Hadi – Sháním Liberec a okolí cvrčci+sarančata
Ahojda lidičky nevíte o někom, kdo chová cvrčky nebo sarančata?Potřebuju pro agamíky stálého dodavatele cvrčků a občas sarančat.V okolí Liberce?Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2013 10:37 Muž krysikmouse [32]
A někdo z okolí Jičína by tu nebyl ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2013 23:05 Žena Nadka [214]
Znám chovatele z Cetkovic,prodává na burzách a posílá poštou.Jeho stránky jsou www.palacjesteru.hys.cz Jenom nevím,jak daleko je to od Brna..
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2013 10:46 Banjo – prodej krmneho hmyzu
Zdravim, chci se zeptat jestli mate nekdo kontatk a zkusenosti na chovatele krmneho hmyzu (cvrcci, svaby, sarancata, apod.) za dobrou cenu v Brne a blizkem okoli? Navstivil jsem dost stranek, ale nikde se mi nepodarilo najit na nejakeho chovatele a ne firmu...
Predem diky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 142x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1054-prodej-krmneho-hmyzu