Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Chameleon - zápach

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Chameleon - zápach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2013 06:41 Muž Střelec [74] - Ještěři – novej substrát
Výraznej smrádek je vždycky po výměně substrátu, po nějaký době to vyvane. Ale takový množství "hlíny" bude specificky cítit pořád (byť jen lehce) - hlavně při rosení. Taky mě to ze začátku trošku zaskočilo (mam chamíka od vánoc).
Co ale taky dokáže výrazně smrdět - cvrčci (hlavně chcíplí). Proto je zřeba pořídit dobře větraný cvrčkárium a často ho vykydávat.
Jinak terárko vypadá pěkně, ale přidej tam větve na lezení a možná i nějakou zeleň. totéž mi tu radili před půl rokem, takže "přebírám štafetu" ano .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2013 20:45 Banjo Re: Pogona
A nebo si na to zvyknu :-D
Ale diky, dám tomu čas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2013 20:32 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Banjo
To je novým teráriem, až se trochu "zaběhne" zápach zmizí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2013 20:19 Banjo – Chameleon - zápach
Fotka k příspěvku Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám doma 3 dny nového chameleona, jsou mu dva měsíce a mám takový problém,
když dojdu z práce, tak v celém pokoji je celkem smrádek, hledal jsem výkaly, ale nenašel jsem žádné, jen jednou, ale ty jsem hned odklidil pryč, jako podklad mam rašelinu.
Máte s tím nějaké zkušenosti?
Díky
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 41x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1060-chameleon-zapach