Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

ochočení myšky

 

NápovědaFórum » Hlodavci  

+ přidat příspěvek
ochočení myšky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2014 11:29 aneta Re: Nessy
děkuju za rady :-)



bude to asi odrostlé mládě, dostala jsem ho, tak nevím přesně..



jinak Zelenou míli jsem taky viděla, přesně na ni jsem si vzpomněla, když jsem přemýšlela nad ochočením mého myše :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2014 00:14 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Tak to mně připomnělo film "Zelená míle", kdo neviděl, tak mohu jen doporučit. Tam byl taky ochočenej myšák.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2014 21:23 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: aneta
Nejlepší je pořizovat mládě, to si zvykne lehčeji. Musíš se mu hodně věnovat - zkusit mu dávat nějakou mňamku z ruky. Být u něj, aby si zvykl na tvou přítomnost a věděl, že se nemusí bát. S dospělým myšákem ti to půjde hůř. Ale zvyknout si může. Každopádně mazel z něj asi nebude...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2013 23:20 aneta – ochočení myšky
Ahojte,

v jednom z úvodních článků slečna píše, že si nosila myšku všude s sebou. Chtěla bych se zeptat, zda a jak je možné ochočit laboratorní myšku? Mám doma myšáka, už si asi zvykl na můj pach, protože tolik nešílí, když mu jdu dávat krmení. Nepotřebuju, aby válel sudy, ale kdyby se nechal chytit a vydržel sedět na ruce, bylo by to fajn..
Díky za odpověď.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 53x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1144-ochoceni-mysky