Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

vajicka

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
vajicka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.03.2014 19:39 michailo Re: radek2121
Určitě,vydrží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2014 19:40 Muž radek2121 [1] - Ještěři – Gekončík
Fotka k příspěvku Dnes jsem v terárku našel 2 vajíčka.
Jenže nemám vermikulit tak jsem je dal do rašeliny s pískem, kterou používám jako podestýlku.
Chci se zeptat jestli to vajíčka chvilku vydrží než mi příjde.
Děkuji za rady
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2014 16:07 Luca Re: elegans1
Malo vapniku?jak to vyresit?na cvrcky davam od exoterra calcium+D3 a do presnidavky nutri mix..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2014 16:03 Luca Re: Pogona
Pardon,ale moc se v tom nevyznam,no.. :-( nikam je nedavam,uz je takove naklade,takove jsem je vytahla druhy den.protoze pri prvnim pokusu mi rovnou praskly,pri druhem je driv snedli nebo rozbili a ted po treti uz jsem je druhy den vytahla a byly takove.stari by meli byt jeden rok.vlhkost kolem 70 a teplota v terarku je tak do 30C.nejsou na sebe nijak agresivni..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 22:24 elegans1 Re: luca
Buď nemáš pár a vejce jsou neoplozené nebo jsou zvířata ještě mladé nebo mají málo vápníku.Mě takto snášely grandisky své první snůšky.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2014 18:02 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Luca
No jaké,... prostě podrobnosti ( manipuluješ s vejci?, máš je v inkubátoru? , v teráriu? , vlhkost? , teplota? , stáří felsum? , použití inkubační substrát ?, po jaké době takto splasknou?.... ) Jak by řekl robot č.5 INFORMACÉÉÉ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 16:23 Luca Re: Pogona
Jj.grandisek.jake podrobnosti??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 18:47 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: luca
Pokud jsou to vajíčka Tvých grandisek, těžko radit, když nevíme podrobnosti,......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 18:42 luca – vajicka
Fotka k příspěvku Chtela bych se zeptat co delam spatne?uz po treti mame vajicka a pokazde jsou nejake divne,neforemne.cim to muze byt?
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 91x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1174-vajicka