Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

dotaz chameleon

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
dotaz chameleon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2018 13:07 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Zip
Nejpravděpodobněji se jedná o nějakou kožní nemoc a parazity. Pokud dobře vidím jedná se i o nějakou bulku v tlamce. Rozhodně bych změnil veterináře, neboť toto zjevně není v pořádku. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2018 12:59 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Misa
Rozhodně by mělo být v teráriu více větví, až nahoru a ty rostlinky taktéž. Je tady na fóru hodně prezentací, které mají vhodně upravená terária tak si je zkuste projít a inspirovat se. Pokuste se také si něco o jejich chovu přečíst. Chameleoni jsou známí svým stresem. Pokud se nemůžou skrýt, dle své libosti jsou vystresovaný. Záleží také jaká je v teráriu vlhkost zvlhčujete dostatečně? Jaké tam máte dno. Je lepší, jim do terária dát dostatek cvrčků a on si je naloví sám dle libosti. Dáváte mu pít? Je tam spoustu kritérií, kvůli kterým se může cítit špatně a v nejhorším případě i uhynout. Prosím pokuste se mu udělat v teráriu podmínky, alespoň takové jaké jsem vám vypsal. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2018 21:32 Misa – Vyhubly chameleon
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den , dnes jsem našla chameleona v tomto stavu. V terarku 28 st. Pije, ráno měl malého cvrčka. Chameleon je pardalí zhruba 2 měsíce. Nevíte čím muže být tak vyhubly ?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2014 18:29 Žena Zip [0] - JeštěřiRe: Zip
Fotka k příspěvku Dodávám další foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2014 15:44 Žena Zip [0] - Ještěři – dotaz chameleon
Fotka k příspěvku Ahoj Mám dotaz ohledně toho co je na fotce. Chameleon se jmenuje Eliška a udělalo se jí toto )co je na fotce), ale již jak to bylo menší nám veterinářka řekla, že je to normální, ale mě to fakt normální nepříjdu, už nemůže pusinku uplně zavřít. Díky za odpovědi
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 82x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1220-dotaz-chameleon