Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Co je to za ještěra?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Co je to za ještěra?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2017 21:50 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Maťo
Tak to ani omylem. Spíš to vypadá na něco z okruhu mrňavých sonorských leguánků (nevím sice co, v plzeňské ZOO jsem ale loni v létě koukal na tvorečka tomuhle po čertech podobného). Podle rozšířené báze ocasu jde navíc o dospělého nebo právě dospívajícího samečka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2017 20:58 Maťo
Agama osadná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2014 06:54 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: HammerJoe
Dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2014 22:38 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Nessy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2014 20:53 Žena Nessy [124] - Ještěři – Co je to za ještěra?
Fotka k příspěvku Je tu „Co je to za hada/pavouka“ a já zrovna potřebuji ještěrku, tak snad se nenazlobíte za nové téma X-)
Byla jsem dneska v zoo a nějak se mi nepovedlo nalézl popisek k téhle ještěrce. (Omlouvám se za kvalitu fotky - bez blesku mi to ten můj chudáček moc nebere, ale i tak myslím, že zkušené oko někoho z vás ještěrku určí palec )
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 73x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1237-co-je-to-za-jestera