Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

chov krmných cvrčků

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
chov krmných cvrčků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2022 01:06 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: movi.n
A to je pravda. Někoho nově příchozího to může inspirovat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2022 12:14 movi.n Re: Felix
Tak, já osobně mám občas nějaký plán, který třeba nevyjde, ale jsem rád když někdo přidá info i po více letech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.09.2022 21:04 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: movi.n
Reagujete na čtyři roky starou diskusi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2022 13:24 movi.n – chov krmných cvrčků
Je to celkem snadné, jen je potřeba ať se to pořádně rozjede hned zkraje.
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2018 19:05 Muž khopikcopin [8] - JeštěřiRe: Pogona
dekuji velice tak snad se dockam prirustku.
takze nevadi ani ze bude krabicka na kladeni vajicek s nimi pri stejne teplote

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2018 17:45 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: khopikcopin
Myslím, že pokud teploty nebudou klesat nějak víc pod 20C , pak to nevadí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2018 11:44 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – nocni pokles teplot
ahoj.. dobry den chtel bych se zeptat jestli nevadi pri chovu cvrcku nocni pokles teplot na plusminus 21 stupnu zda jsou cvrcci schopni se normalne rozmnozovat a vyvyjet se pres den by byla teplota samozrejme okolo tech 25 az 30 stupnu
jde o to ze by se krabice se cvrcky vyhrejvala ze spodu o zarovky co jsou v terariu dekuju moc predem za odpovedi
a omlouvam se za chyby pisu v rychlosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 13:21 Sisi
No rozhodla jsem se že pro dva gegonciky se to nevyplatí a budu je spise kupovat ve zwerimexu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 08:57 Muž Spanker [0] - JeštěřiRe: Sisi
Fotka k příspěvku Abys mohla cvrčky chovat, musíš jim vytvořit podmínky, které potřebují, tak jako všem zvířátkám. Potřebují určitou teplotu, krmení i pití. Nemají rádi vlhkost, a je potřeba udržovat trochu čistoty, aby je nenapadly plísně nebo nějací paraziti. To by celý chov mohl umřít během pár dnů.Já jsem nejdřív koupoval cvrčky přes internet. Možná by to pro tebe byla nejlepší možnost. Protože jsou střední velikosti ( a hlavně nejsou tak zubožení jako ze Zverimexu a taky podstatně lacinější) vydrží vcelku dost dlouho, ale jen když se o ně budeš trochu starat. Posílám fotku boxu, ve které mám ještě mimina. Koupil jsem jej v Tescu ve slevě za 90 Kč. Pro jednoho nebo dva gekončíky se chov cvrčků moc nevyplatí. Ale záleží na tobě.Pokud by jsi chtěla koupit cvrčky přes internet, nemusíš se bát. Cvrči byli perfektně zabalení a byli úplně v pohodě. Jen nekupuj pro dva gekončíky litr cvrčků!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 07:23 Sisi
Aha takže by bylo asi špatně kdybych si vzala menší plastovou krabičku a ten vždycky jednou za čas hodila trochu zeleniny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 04:45 Muž Spanker [0] - Ještěři
Ne. Musíš si chov rozvrhnout,já mám 3 boxy. Není problém cvrčky vylíhnout, ale aby jsi jich neměla moc. Dospělci moc dlouho nevydrží. Právě proto se na netu prodávají ve střední velikosti. A než je zkrmíš, aby ti dorůstali další. Ale jinak je zde uz příspěvek http://terarka.net/bezobratli/clanek/26-chov-cvrcku. Světla moc nepotřebují (sluníčko vůbec), jen je potřeba dodržet teplotu při líhnutí 28-30 stupňů. Při nižší teplotě se doba líhnutí prodlužuje. Mě se líhnou do dvou týdnů. Dokonce jsem jednou zjistil, že se mi vylíhli u chamíka v terárku. Ještě štěstí, že šlo jen o jednu samičku a měla to rychle za sebou. Další možnost - např. http://www.krmny-hmyz.cz/krmny-hmyz/.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2014 10:13 Muž spajk17 [3] - gekončík noční
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 09:53 Sisi
A ještě by mě zajímalo v čem bych je měla chovat a jaky světlo nebo tak něco
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2014 09:25 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Sisi
Tak či tak, keby ti to nešlo tak to môžeš zrušiť, cvrčky zkŕmiť ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 08:20 Sisi
Děkuji za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2014 00:20 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Sisi
Ak máš priestor a vhodné podmienky tak prečo nie... niesú až také náročné na chov, ... Alebo môžeš skúsiť aj šváby ( sú aj druhy nelietavé a nelezúce po skle )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 18:59 Muž VVV [21] - ŽelvyRe: Sisi
No, já bych řekl že ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 09:44 Sisi – chov krmných cvrčků
Dobrý den chci se zeptat jestli bych si měla chovat cvrčky sama pro jednoho nebo dva gegončíky noční.předem děkuji za odpověď ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 246x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1246-chov-krmnych-cvrcku-