Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

p.irminia

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
p.irminia
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2014 14:58 Žena Lea123 [0] Re: Lea123
Tak vyborne irminka se mi svlikla a uz neni porad v ukrytu super :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2014 01:07 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Lea123
Jo, s pořizováním si rance druhů - bacha na to! Že jsou žahavé chloupky alergen ví sice každý pavoučkář, málokdo ale to, že na ně časem nevzniká rezistence ale naopak vzrůstající citlivost. Pokud si pořídíš 350 sklípkanů a budeš si s nimi hrát, do 20-ti let utrpíš anafilaktický šok při každém vstupu do místnosti ve které je terko i jen s jediným sklípkanem!
Lépe mít jich max. do deseti kusů v pěkných terárcích... a modlit se abys neměla náběh na libovolnou alergii ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2014 06:39 Žena Lea123 [0] Re: fajfmen
dík :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2014 22:07 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Lea123
Prubni www.arachnomania.cz pánů Toráně a Dobiáše palec plus jejich odkazy (Nerryho stránky atp.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2014 17:14 Žena Lea123 [0] Re: VaJzi
Diky popremyslim a snad sezenu na burze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.10.2014 09:14 Muž VaJzi [64] - BezobratlíRe: Lea123
Nebyl a není moc čas, ale i já se přidám :-)
Aviculárky jsou obecně nechylní a menší sklípkani, největší z nich je A. braunshauseni. Můžeš zkusit také polo-zemního/polo-stromového sklípkana Chromatopelma cyaneopubescens. Jinak seznam "nejedovatých" druhů najdeš zde: terarka.net/bezobratli/clanek/149-jedovatost-toxicita-sklipkanu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2014 23:52 Žena Lea123 [0] Re: Lea123
Jeste chci nejakeho stromovyho ktery dela pekny pavuciny a neni nijak narocny a pokud mozno vetsiho premyslim o a.versicolor jenze ty sou moc nachylny pry no nebo a.metalica
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2014 23:50 Žena Lea123 [0] Re: poltergeist
Jezisi marjaaa tak mam co dohanet ja jich mam deset
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2014 20:36 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: Lea123
u mě to začalo jedním náhodně získaným sklípkanem a moc jsem nechápal co s ním budu dělat. Dneska jich mám kolem 45 a jsem spokojenej smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2014 12:45 Žena Lea123 [0] Re: poltergeist
Diky je to droga ty pavouci uplne me to draplo a to se jich bojim sama sebe nechapu :) tak bych si je chtela vzit do ruky ale odvaha chybi. No irminak si capl cvrcka uz ho basti konecne jsem ho taky poradne videla nez zase zalezl. Dalsi burza se blizi uz,uz planuji dalsi budu mit terarka na sest dve mista jeste budou cekat na budouci pavoucky. Hrozne me fascinuji a pritom se bojiiiim ne
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 19:45 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Stromáky můžeš všechny z rodu Avicularia, když si koupíš trochu odrostlejšího jedince tak nebude problém, ty si dělají hnízda u stropu terária a jsou běžně dostupné. V norách se sklípkani svlékají, občas svlečku vykopou ven, ale často tam zůstává. A pokud svlečka není, tak se nesvlíkl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 19:37 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Lea123
Odpovím Ti zítra nebo pozítří, teď mě bohužel tlačí čas a musím to ukončit. Vychytat takové detaily s jakými se potýkáš ale obvykle nebývá problém, myslím že to vyřešíme brzy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 18:48 Žena Lea123 [0] Re: fajfmen
Ano v panelaku.vhcim jak je to jen mozne ale nastal jeden problem,i u ostatnich maj koupeny lignocel je zcela novy a vidim poletovat mini musky zatimasi dve ale litaj stvou me vetrani by melo byt ok protoze je delano na zakazku a dokonce vetsi mrizka nez se dela tak ted nevim stromak je narocnejsi to vim a jeste jeden dotaz koupila jsem ho na burze byl v krabicce ted je ve vetsim terku no a jak byl zalezlej cvrcka co tam mel sezral a me se zda jak byl porad v zemi ze je vetsi ze by se tam svlikl? Nebo se mi to mozna zda kazdopadne svlecka nikde ale vetsi je ted nemyslim zadecek to vim,ze se zvetsi dnes tam ma cvrcka a ciha tak je videt zkusim vic rosit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 18:22 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Lea123
Můj typ - v terku máš o něco menší vlhkost s pravděpodobně sníženou ionizací vzduchu v kombinaci s o něco vyšší teplotou než je pro irminku optimální a proto se drží dole substrátu. Že Ty bydlíš v paneláku? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 14:28 Žena Lea123 [0] Re: Sisi
Jezis tvl co jsem to sepsala? Omlouvam se psala jsem to z prace za jizdy :-) z mobilu sorry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 13:29 Sisi Re: Lea123
hele když se chceš na něco zeptat tak piš víc srozumitelněji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 11:05 Žena Lea123 [0] Re: Lea123
Ještě poprosim vube ne.am se stromk ymi zmusenost ted ko kretne u ty irmi ky co a jak mam delat aby ne o nebylo blbe a jak vyroste svlema se v r
ty nore? Ona totiz vylezla ca po tydnu ted je videt tak jak na te fotce moc po terarku neleze jako pred tim nez zahnizdila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2014 11:02 Žena Lea123 [0] Re: poltergeist
Diky poradis mi jeste jakeho dalsiho mene toxickeho stromaka?aby delal hnizdo spis ve větvích planuji jeste dva druhy jiz stromovych milacku kdyz mam zemnich devet hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.10.2014 11:13 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: Lea123
u irminek jsem se s jiným hnízdem než u země s vylepeným lignocelem ještě nesetkal. Je to jejich speciálka. Takže ano je to normální
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2014 13:30 Žena Lea123 [0] – p.irminia
Fotka k příspěvku je normalni koupit stromaka a on si udela bytecek v rohu terarka v zemi? Ma tam vetev kytku vse a on si udela dole
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 183x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1254-pirminia