Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Terarium-vetraní

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Terarium-vetraní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2015 19:12 Muž alterationx [82] Re: Pogona
Diky Pogona, zatiaľ som ostal pri troch otvoroch, darí sa mi tak aj udržať teplotu 28-30 stupňov žiarovkou philips 28W EcoClassic, čo je slušné z hľadiska energie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2015 12:28 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: alterationx
To bude OK :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2015 15:29 Muž alterationx [82]
Ahojte, využijem toto vlákno. Dorábam kryt pre svoje tera a robím aj vetranie, Chem sa spýtať, či stačí pre tera 115x35x30 dxšxv, kde budem mať skupinu 3 až 4 gekonov madagaskarských, keď budem mať v pravej časti horného ktytu tri otvory priemeru 6 cm, ktoré chcem zakryť sieťkou asi len takou ako na komáre alebo nejakou mriežkou? Z ľavej časti horného krytu nútené nasávam vzduch do tera PC ventilátorom a kryt nie je úplne tasný, takže k vetraniu dochádza určite aj mimo týchto otvorov. Vedel by som dorobiť ešte jeden otvor priemeru 6 cm, mal by som potom 4 otvory. Prípadne mi povedzte, ža ako by sa prejavilo prípadne nedostatočné vetranie? Vďaka za rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 16:38 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: huhla
Jestli dobře vidím tak je tady z boku a pak z vrchu přes celou délku. Myslím že by to mělo být dostačující. Já osobně bych sice z boku udělal o něco větší ale myslim že i tak by neměl být žádný problém .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 16:17 huhla – Terarium-vetraní
Fotka k příspěvku Zdravim potreboval bych radu mam terarium 125x60x60 a v nem dve agamy a zajimalo by me to vetrani co je tam takhle udelane jestli je dostacujici ??? dekuji za info
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 97x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1272-terariumvetrani-