Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Scink

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Scink
0   11.02.2015 18:17 Žena Santinan [0] Re: elegans1
Do šířky mohu obětovat momentálně metr (dispozice pokoje se mi budou do budoucna ještě poněkud měnit, ale s terárii se tu tak nějak jistojistě počítá). Tiliqua je nádhernej scink, ale bála bych se, že bych jí nedokázala momentálně poskytnout dostatečně velký prostor, aby byla spokojená.. Jinak moc děkuji za rady, vše si projdu.. Ještě si vzpomínám, že jsem kdysi měla tu čest mít na chvíli doma scinka šestipruhého, ti jsou taky moc pěkní a nepřišli mi až tak moc nároční, co se týče péče. ;-)
0   11.02.2015 16:32 elegans1 Re: Santinan
To celkem záleží na tom,jaký prostor můžeš obětovat.Jinak třeba Chalcides ocellatus,Tiliqua,Hemisphaeriodon,Riopa.
0   11.02.2015 13:17 Žena Santinan [0] – Scink
Zdravím, nikde jsem tu nic na téma chovu scinků nemohla najít, ale do budoucna přemýšlím o dalším teráriu právě s nějakým scinkem. Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo je chová a může poradit druh scinka pro někoho, kdo je v jejich chovu začátečníkem? V tomto ohledu si nechám ráda poradit a posléze si i všemožné dostupmné informace o tom kterém druhu vyhledat sama. Prostě jen chci vědět, jaký druh je vhodný pro začátečníka, nebo který byste začátečníkovi doporučili. Budu vděčná za jakoukoliv odpověď a radu! :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 28x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1275-scink