Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Gekončík nočný-ako mám začať chov?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Gekončík nočný-ako mám začať chov?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 23:01 Kuťka
Veľmi ti ďakujem, je tam všetko čo som chcela vedieť. smich hop :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 11:33 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
Ahoj, atlas zde na stránkách je zde : terarka.net/jesteri/atlas/gekoncik_nocni
Jsou tam dole i prezentace všech gekončíků tady a jinak můžeš hledat na Googlu a všude....;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 10:28 Kuťka
Ďakujem ti ale kde taký atlas nájdem? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 01:45 Muž Felix [754] - Ještěři
Zde je ranec vynikajících gekončíkonočních prezentací. Projdi si je. V atlasu stačí kurzorem najet na "žije v terku" a vyhodí Ti to hromadu odkazů, ze kterých pak můžeš čerpat inspiraci "do alelujá" ;-)

Protože jsou eublíci megaodolná zvířátka, nejspíš by nějaký přežil (a snad prosperoval) i v krabici od bot. Jinými slovy - pokud si nastuduješ základní literární poučky o nich a dle toho jim prostředí zařídíš, nemůžeš pokazit nic ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 22:42 Kuťka – Gekončík nočný-ako mám začať chov?
Ahojte, chcem začať chov gekončíkov nočných asi 1 samec a 2 samice. Stačí terárko 40x30x30cm? (Pozerala som sa na Heureka a tam som si také vyhliadla). Chcem si ho zariadiť preto lebo ideme do domu a určite sa tam budem hodnú chvíľu taká sama sad , hádam to chápete. Za odpovede vopred ďakujem. ;-) ano

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 77x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1286-gekoncik-nocnyako-mam-zacat-chov