Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Gekončík nočný-vitamíny

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Gekončík nočný-vitamíny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2015 16:37 Kuťka
Dobre, ďakujem za nápad. Keby niekto chcel ku tomuto niečo povedať, som stále tu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2015 15:43 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
To netuším, jsem z bohužel z Česká, ale pohledej na netu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2015 15:07 Kuťka
Ďakujem ti, a ešte,nevieš v akom obchode v okolí Spišskej Novej Vsi (na Slovensku) by mohol byť obchod kde by tieto vitamíny predávali? Môže byť aj v Poprade len proste v okolí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2015 19:13 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
Nemyslím to ve zlém, prostě smíchej Nutrimix a Plastin a obaluj v tom krmení...jinak Plastin koupíš tam kde Nutrimix...je to růžový prášek. Mají to v drogerkách, chovatelských potřebách a hlavně tam kde prodávají krmiva a zemědělské potřeby. (ZZN)
www.hradsky-sunk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2015 14:52 Kuťka
ešte žiadne vitamíny do nich "necpem" lebo chov som ešte nezačala ale ve1a som si o nich vyhľadala. Preto sa pýtam tak "blbé " otázky. Vieš? A čo je Plastin? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2015 19:24 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
Ahoj. Nevím co víc vysvětlovat k vlhkosti vzduchu? Nijak ju neměřím, prostě porosit a hotovo. Nevím jaké cpeš vitamíny do gekončíků, ale když každé krmení obalíš v Nutrimixu s Plastinem, tak to postačí. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2015 19:01 Kuťka Re: Kuťka
Jáj, niekedy trošku ihneď nepochopým Češtine. Prepáčte na hlúpy dotaz. Ešte sa chcem spýtať, viem že to tu bolo spomenuté veľakrát no keby ste mi to ešte raz niekto vysvetlil- jak často mám podávať vitamíny do žrádla? Na jednom e-shope som na tom predávajucom vitamíne a na použití tam bolo napísané že 1-2 krát do týždňa (alebo nejako tak) a pre chorých tvorom 3-4 krát do týždňa. Tak teraz neviem či si mám poradiť od vás na webe (že či mi neporadíte lepšie) alebo to tam pude na návode napísané správne napr. firma sera píše v ich brožúrke že mu máme podávať (jasné že od ich firmi) sera reptimineral C čo tomu gekončíkovi nestačí a to je ten dôvod prečo sa pýtam. tone ano

PS: Na toto ste mi asi zabudli odpovedať! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2015 18:59 Kuťka
dobre to je rosenie, ale čo vlhkosť vzduchu? Alebo hlúpa otázka? Ja už neviem! tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 15:28 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
Já jsem rosil každý večer, jinak mističku s vodou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 14:19 Kuťka
ďakujem ti. ešte by som sa chcela spýtať ako urobiť to aby bola v terarku určitá vlhkosť vzduchu čo je tých 40-60%. ďakujem za odpovede vopred. hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2015 19:50 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Kuťka
Ahoj, nevím co chceš slyšet ? Vyčistit terárko, když je to potřeba. Vyhodit bobky apod. ano
Vodu měnit každý den...co se cvrčků týče, jedině je nějak vylákat. Jinak je odsud nedostaneš. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2015 18:52 Kuťka
Haló je tu niekto?! :-( :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2015 13:51 Kuťka
Diki, odpovie mi niekto na otázku za tú údržbu?
coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2015 11:25 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: Kuťka
no buď budeš obalovať všetok hmyz aby si nevyberal, alebo ja dávam do mištičky vitamíny, oni sa naučia líznuť si keď potrebujú ... z poza 3D pozadia ich len tak nedostaneš, iba keď vylezú a gekon ich chytí, preto krmim z pinzety ak sa dá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2015 20:15 Kuťka
Ešte mám jednú veľmi dôležitú otázku- aká má byť údržba- koľko krát denne,týždenne,mesačne mám čistiť terárko?

Čo mám robiť keď sa my dostanú cvrčky za 3D pozadie? Prosím odpovedzte, každý názor je dôležitý.

ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2015 19:18 Kuťka
Jáj, niekedy trošku ihneď nepochopým Češtine. Prepáčte na hlúpy dotaz. Ešte sa chcem spýtať, viem že to tu bolo spomenuté veľakrát no keby ste mi to ešte raz niekto vysvetlil- jak často mám podávať vitamíny do žrádla? Na jednom e-shope som na tom predávajucom vitamíne a na použití tam bolo napísané že 1-2 krát do týždňa (alebo nejako tak) a pre chorých tvorom 3-4 krát do týždňa. Tak teraz neviem či si mám poradiť od vás na webe (že či mi neporadíte lepšie) alebo to tam pude na návode napísané správne napr. firma sera píše v ich brožúrke že mu máme podávať (jasné že od ich firmi) sera reptimineral C čo tomu gekončíkovi nestačí a to je ten dôvod prečo sa pýtam. tone ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2015 22:34 Žena Nadka [214] Re: Kuťka
Slepice,které snášejí vajíčka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2015 21:03 Kuťka
Nutri Mix pro nosnice ? coze co to je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.05.2015 18:06 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Kuťka
Nutri Mix pro nosnice, Roboran, Plastin, Vápník, drcené vaječné skořápky, nebo i smíchat libovolnou kombinaci výše uvedených.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2015 13:50 Kuťka – Gekončík nočný-vitamíny
Dobrý deň, chastám sa do chovu gekončíka nočného a trošku neviem aké mu mám podávať vitamíny, prosím vás poraďte mi čo je podľa váv najlepšie. stydim
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 170x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1303-gekoncik-nocnyvitaminy