Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

agama

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
agama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2015 16:18 Muž karkra72 [2] - Agama vousatá – Souhlasím ...
.... chtělo by to nějakou fotku ať je co posoudit a radit. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2015 16:27 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Tak tak, přidej fotky terária i agamy a podíváme se na to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.07.2015 14:45 Muž cadaverous [22]
Hodila by se fotografie terária a popřípadě typ té žárovky. Pokud je to výbojka s předřadníkem, tak to může být v pořádku. Tedy pokud má ještě osvětlující lineární zářivku. Ale typnul bych si, že to bohužel v pořádku nebude.
Není agama nějak pokřivená, nebo nemá problém s chozením?
Bordel v teráriu je jednoduchý na úklid. Vysypat písek a dodat nový. Nejlepší do dětských pískovišť. V každám hobbymarketu za cca 100 Kč pytel. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2015 14:22 zdenka – agama
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na par otazek. přítel mi koupil agamu i s terarkem 80x40. Terarko má jen jednu žarovku(to mi přijde divné) agama už je velka cca 30cm a leží stale pod světlem ale vubec se nepohybuje..je to normalní? a druha vec ma v terarku strasný bordel.. všude uhynulí brouci a tak. jak spravně mam vyčistit? děkuji za rady,nikdy jsem agamu nechovala tak si sní maličko nevím rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 47x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1310-agama