Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Lehání na břicho

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Lehání na břicho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2015 01:02 Muž Felix [754] - Ještěři
Já zas před pár lety viděl na Yotubku video scinka, co si dobrovolně vlezl do běhacího kolečka pro křečky, těma svýma pidinožkama tam kmital jako cvok... a zjevně ho to bavilo. Záznam byl tak na půl hodiny a ještěráček si do blbince lezl opakovaně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2015 11:55 Žena Nadka [214] Re: claretus
Podle mého,jestli sám došel a v podstatě naznačil,co chce.Je na to zvyklý,tak to určitě nebude projev strachu.Není to pes.Tady je to spíš projev důvěry. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 16:58 Žena claretus [0] - Gekko vitatus – Lehání na břicho
Tak mě napadá, viděla jsem video se scinkem, kde ho majitel šimralna břiše. Scink nejprve sám došel, poté párkrát "hlodnul" do prstu a pak se začal přetáčet na bok a nakonec na záda, přičemž házel předníma nohama. Zajímalo by mě, jestli je to chování v pořádku, nebo nebo je to projev strachu. Máte s tím někdo zkušenost?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 53x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1311-lehani-na-bricho