Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Problem s pagekonem rasnatym

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Problem s pagekonem rasnatym
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2015 09:18 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: BajuU
Terárium vypadá v pořádku, možná pár těch úkrytů a zeleně přidat, pokud stále nežere problém bude jinde...Snad zasáhne kolega Elegans, ten má s gekony nejvíc zkušeností z nás ze všech... Já však v ubikaci až tak velký problém nevidím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.09.2015 10:24 Muž Pasyok [37] Re: BajuU
Ešte pridaj úkryt. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2015 10:01 BajuU Re: Nadka
Fotka k příspěvku Tak jsem to vymyslela uplne jinak
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 23:58 Žena Nadka [214] Re: BajuU
Nemám zkušenosti z chovu,ale myslím si ,že bych přidala trochu zeleně a hlavně nějaké pozadí,aby si nepřipadalo v obrovském prostoru.I když je v malém terárku,připadá mi,že nemůže mít klid,protože je to ze všech stran otevřené,tak se nemůže cítit v bezpečí.Potřebuje mít místo,kde by se mohl schovat a beze strachu pozorovat okolí.Podívej se na prezentaci k Nessy,ta má s nimi zkušenosti a má to moc pěkné.Pokud se ti nechce dělat něco složitého,dej aspoň zvenku tapetu,co se dává do akvárek,tím se prostor trochu uzavře a dovnitř přidej rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 21:57 Muž alterationx [82] Re: BajuU
Ahoj, skús si pozrieť toto: tera.poradna.net/…

Inak ja som mal podobný problém s gekonom madagaskarským, tiež mi niekoľko dní nežral, ak máš splnené všetky podmienky chovu - teplotu, atď, tak si myslím, že pár dni aj nejaký týždeň môžeš počkať a ak sa nechytne, tak môžeš skúsiť to, čo sa dočítaš v odkaze, čo som ti tam napastoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 20:04 BajuU Re: Pogona
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jsem z toho zmatena,kazdej rika neco jinyho.Nekdo ze to muze trvat i tyden,ze je to normalni ,ze si proste jen musi zvyknout na nove prostredi
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 18:46 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: BajuU
Normální to není, půst může trvat do doby než pojde...
Jelikož nemáme víc informací a fotek gekona i terárka, nejde víc poradit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2015 18:00 BajuU – Problem s pagekonem rasnatym
Zdravim,prosim o radu.Mam noveho pagekona.Mam ho od utery vecer a od ty doby nesnedl ani cvrcka,ani ovocnou kasi,nic...Dokonce jsem ho podle rad prikryla dekou,aby si lepe zvykal a aklimatizoval.Jenze ted jsem k nemu prisla,polozila prst na sklo kde byl,a on zacal jakoby rychleji dychat,bal se.Je to normalni?a jak dlouho muze tenhle pust trvat?je to moje prvni terarko,takze nechci nic zanedbat.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 98x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1332-problem-s-pagekonem-rasnatym