Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Terarium 100x50x50

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Terarium 100x50x50
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 14:51 Martin Re: elegans1
Parada dik tak tip.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 14:35 elegans1 Re: Martin
Lepší máš rozhodně faunatrhy na Černé louce 15.11.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 14:23 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Martin
OK..pak beru zpět a ať se daří. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 13:43 Martin
Ahoj, to vůbec ne, je mi líto jestli to tak vyznělo, ale právě naopak když si pořizuji zvíře, tak si chci byt naopak jistej, že bude mít top podmínky - co se týče te burzy tak jsem tam měl v plánu jet se kouknout pobavit se s chovateli případně nějakého tvorečka vybrat. Podle toho teprve zařídit terarko. Když teda ta v Ostravě stojí za prd, tak kam na Moravě zajet?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 13:03 elegans1 Re: Martin
Na burzu 7.11. ani nechoď,tam chcípnul pes.Minule tam bylo pár lidí.Ta burza byla kdysi jedna z nejlepších,ale poslední rok to jde z kopce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.10.2015 12:32 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Ahoj Martine. Jak tady tak čtu to tvoje vlákno, přijde mně, že sám nevíš jaké zvíře by jsi chtěl....když si kupuji živého tvora, tak k němu budu mít nějaký vztah, zodpovědnost apod. Takhle to na mě působí, že chceš jen zaplnit prázdné terárko a je jedno čím. Sorry jestli se pletu, ale na mě to tak působí. Kupovat zvíře na burze, pak ho mít nějakou dobu doma někde, než dám dohromady terárko, to je taky blbost..takových už tu bylo. Pokud by jsi se šel jen mrknout, pak to beru. Prvně zařizuj terárko pro určitý druh, včetně všech potřeb pro zvíře a pak ho můžeš koupit na burze. hmm ano

Co se koček týče, moje agamy s kocourem vycházeli v pohodě i venku mimo terárko, nevím co budeš mít za zvíře, takže těžko radit, ale moc bych na to nevsázel. Pokud bude zvířátko jen v teráriu a kočky se na něj nedostanou, tak si zvyknou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 12:12 Martin
Díky všem za odpovědi. Leguánci se mi taky moc libí, ale zdá se mi že jsou těžko sehnatelní. No nechám tomu zatím volný průběh 7.11 je v Ostravě Teraburza tak třeba tam nějaký chovatel Leguánků modrých, či obojkových bude a snad se nějak domluvíme. Ještě otázka nakonec - máme dvě kočky myslíte že by z toho ještěři mohli být vystresovaní? Přístup jim můžu omezit, ale jsou to kočky, tu a tam se tam prostě ocitnou. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 10:46 elegans1 Re: Santinan
50 na výšku zase tak málo není a ciliáti by tam šli.V tom terárku by ostatně šlo chovat většinu gekonů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 08:03 Žena Santinan [0]
Tak pro zeleného legouše je to fakt prťavé, byla by to maximálně tak dočasná ubikace. Z ještěrů mě teď z hlavy napadá třeba taková skupina gekončíků, ti by si tam mohli v klidu žít, ta agama, ale tu jsi říkal, že nechceš a nebo mě ještě napadnul třeba leguánek modrý, tomu by to mohlo také stačit, pokud si dobře vybavuju jeho velikost. Tak či tak přeji hodně štěstí při výběru ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 18:28 Muž alterationx [82] Re: Martin
Keď budeš vyberať vajcia, tak ich množiť nemusíš :) Ale pagekoni potrebujú tera na výšku.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 18:23 Martin
Nad Gekonama jsem taky uvažoval, resp. nad Pagekonem řasnatým, ale v případě skupiny 1+3 bych nevěděl co si počít s rozmnožováním, protože chovat nějaké prcky a potom je někde inzerovat a starat se o prodej to by se mi moc nechtělo hmm . Ještě mě napadlo jestli by takové terárium stačilo nějakému z druhu Chameleonů, nebo všichni potřebují terária orientovaná na výšku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 16:54 Muž alterationx [82]
Alebo nejakú peknú skupinku väčších gekonov, tí si tam požijú krásne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 16:24 Muž cadaverous [22] Re: Martin
Tak bych to spíše obrátil a bral jako poslední možnost toho leguána. Pro něj je to prťavý, ale pro agamu je to akorát. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 10:49 Martin – Terarium 100x50x50
Ahoj, příšel jsem pro radu resp. doporučení co do teraria o velikosti 100dx50hx50š. Jsem relativně začátečník, kdysi jsem choval 2 Užovky červené. Po několika letech kdy terarium leželo bez využítí jsem se rozhodl, že bych do něj něco pořídil. Rád bych asi nějaký druh Leguana, ale mam strach že by to pro něj bylo malé. Agamu vousatou beru jako poslední možnost. Nějaké návrhy?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 129x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1337-terarium-100x50x50-