Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

3 měsíční agama vousatá

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
3 měsíční agama vousatá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2017 13:55 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Marek
Tolik kolik sežere, je to velmi individuální, ale takhle mladá agama by měla mít přístup k potravě neustále... Jen bacha, mikráči dokáží agámku přes noc pokousat,....to lehce vyřešíš, že dáš na noc do terária na víčko od přesnídávky např. namočený piškot, kousek jablka, okurky,..... ;-) Dobrá je i miska s moučnými červíky, pořádně posypanými vápníkem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2017 19:04 Marek – Stravování agamy vousaté 3měsíce
Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik cvrčků denně mám dávat své 3 měsíční agamě ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2016 00:38 Muž Felix [752] - JeštěřiRe: darce
Kdyby bylo něco hodně špatně, přidej fotku. Běžně ale zesvětlání čehokoli na povrchu těla indikuje brzké svlékání, čili se neplaš, nejde o nic víc než běžný fyziologický proces který budeš vídat nejméně dvakrát do roka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2016 12:47 darce
prosim o pomoc me agame uplne sesvetlal ocasek poradte mi nekdo dekuji moc Mirek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2015 16:35 Trawex Re: fajfmen
Díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2015 00:29 Muž Felix [752] - Ještěři
Ahoj, není co dodat, popisek je o prvotřídní péči. Ať se daří palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2015 09:56 Trawex – 3 měsíční agama vousatá
Dobrý den!
Chci se zeptat a ujistit jestli dělám vše dobře.
Mám Agamu vousatou stáří tři měsíce měří 35cm. Svítím UVB100 reptile 13W a Daylight basking spot 50W. Vše od značky ExoTera. Terárium o velikosti 100x50x50 dvě 3D stěny.
Podávám jí vitamíny Roboran pro plazy v práškové formě 2x týdně(obalovaný hmyz) plus má pořád misku s nastrouhanou sépiovou kostí kterou si chodí občas lízat. Krmím cvrčkama,sarančatama,švábem argentinským a sem tam pro zpestření dostane pár červů.Zelené dávám převážně polníček pak občas rukolu,okurek,papriku,mrkev a pekingské zelí. Agamka vypadá dobře jen se chci ujistit že jí poskytuju vše co má mít v zajetí.
Děkuji za odpovědi a názory.

PS:je to můj první ještěr

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 82x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1348-3-mesicni-agama-vousata