Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Dotaz na váhu Agamy vousaté

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Dotaz na váhu Agamy vousaté
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2015 16:09 Trawex Re: Landvir
Ahoj
Váží 160g , měří 35cm a má tři měsíce cca.
Právě to vyprazdňování mě leželo v hlavě. Někdy je to každý den někdy až za dva i za tři dny.
Jednou jsem zpozoroval že to byla jen moč ale do dvou hodin i zbytek ale pak zas normálně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2015 09:50 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Trawex
Ahoj, pokud je takhle mladá a nemá žádné problémy, pravidelně se vyprazdňuje apod. tak bych to neřešil, když jí chutná. Váhy a míry ti nikdo takhle neřekne, každá agamka je individuální.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2015 09:38 Muž alterationx [82] Re: Trawex
Možno ti niekto odpovie presnejšie, ale na nete nájdeš, že dospelé agamy sú dlhé od 18 do 22 palcov a vážia od nejakých 300 do 500g, tak možno ti to pomôže, keď si ju odvážiš, že koľko asi má teraz a aká je stará.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2015 17:28 Trawex – otesánek
Fotka k příspěvku Zdravím!
Celkem by mě zajímalo kolik toho taková 3 měsíční agamka má sežrat aby jí to nějak neškodilo.
Ta moje s přehledem sní denně 20 cvrčků a deset velkých sarančat a k tomu ještě zelené a myslím kdybych jí to tam ládoval dál tak snad praskne. Sarančata přímo miluje.
Připadne mi to na takového tvorečka celkem hafo ale možná se mílím jsem v teraristice začátečník.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2015 12:55 Trawex – Dotaz na váhu Agamy vousaté
Kolik by měla cca vážit 3 měsíční samec Agamy vousaté?
Popřípadě poměr délka váha.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 80x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1349-dotaz-na-vahu-agamy-vousate