Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Gekon - zapáchajúci trus

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Gekon - zapáchajúci trus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 19:53 Muž alterationx [82] Re: Pogona
To sledovanie je možno ten problém :-) ale tak vieš ako.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 19:12 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: alterationx
Tak jí ros týden heřmánkovým odvarem, přestaň tolik sledovat a budeš mít klid.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 19:03 Muž alterationx [82] Re: Pogona
Žerie a je aktívna. Neviem, či to môže byť dôsledok odčervenia, lebo je to už cca mesiac od poslednej dávky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2015 18:52 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: alterationx
Pokud normálně žere a je aktivní a nepadá ze skla, pak je to ok, důsledek odčervení a časem to přejde. Můžeš jí pro "urychlení" rosit odvarem z heřmánku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2015 10:01 Muž alterationx [82] – Gekon - zapáchajúci trus
Ahojte, znepokojuje ma teraz jedna vec a chcel by som vedieť, čo na to poviete. Samica gekona madagaskarského, ktorú som odčervoval, má na môj vkus resp. čo to tak viem porovnať, vcelku zapáchajúce výkaly. Samozrejme viem, že hovienka smrdia, to je normál, ale tieto mi prídu, že smrdia nejak viac. Samici som dával robiť v piebehu asi mesiaca dva parazitologické testy medzi sebou s odstupom času asi dva týždne a oba vyšli negatívne. Možno je to teda moja paranoja, ale aj tak sa mi to nejak nezdá. Samica inak žerie v pohode, nechudne, je aktívna, hovienka nie sú nejaké riedke, sú tvarované, len ten zápach je nejaký sa mi zdá že značný. Rozmýšľam, že či pre istotu neurobiť ešte jeden test niekde v inom labáku. Zviera by som chcel zaradiť do skupiny a potrebujem mať istotu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 46x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1355-gekon-zapachajuci-trus