Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Xanthic paroedura picta

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Xanthic paroedura picta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2016 09:11 Muž alterationx [82]
Alebo ma napadlo ešte tak, že mať het Xanthic samicu. Tú spariť najprv s jedným samcom normal, v potomstve nájsť het Xanthic zviera, v ďalšom kole spáriť pôvodnú samicu s iným nepríbuzným alebo aspoň hodne vzdialeným samcom normal, v potomstve nájsť het Xanthic zviera opačného pohlavia a následne spáriť het Xanthic zvieratá. Mali by gény od jednej matky, ale každé by vzniklo od iného samca.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2016 08:43 Muž alterationx [82] – Xanthic paroedura picta
Fotka k příspěvku Ahojte, naskytla sa mi možnosť kúpiť za celkom slušnú cenu samička paroedura picta, ktorá je het Xanthic. Rozmýšľam nad tým, že ju kúpim a do budúcna by som odchoval Xanthic zviera. Keby som mal het Xanthic samičku, tak by som jú spáril s iným samcom normal a po čase by som snáď dostal het Xanthic samca. Následne by som spáril het Xanthic samca s pôvodnou het Xanthic samicou a časom by som dostal Xanthic zviera. Čo Vy na to, išlo by to takto? Foto: Xanthic paroedura picta
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 30x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1368-xanthic-paroedura-picta