Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Cvrčky v teráriu

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Cvrčky v teráriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 20:47 loky Re: cadaverous
A já snad chtěl, aby jsi tu psal ty nesmysly? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 20:23 Muž cadaverous [22] Re: loky
Zato o tobě si začínám myslet, že nechováš ani tu. Netušíš, co všechno chovám, ale minimálně 2 prezentace tu mám. A co máš ty? Tolik terárek co jsem já vyrobil, jsi ty ani nevygooglil názvů terarijních zvířat.
Tímto končím s touto konverzací, protože nesmyslné konverzace bez možného výsledku nevedu. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 19:36 loky Re: cadaverous
Jn on se leknul určitě to poznáš ty co chováš určitě jen regiusku smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 19:32 loky Re: cadaverous
No jo těch důvodů mohlo být víc :o díky že jsi mi to napsal love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 18:22 Muž cadaverous [22] Re: loky
Jo. Leknul se jich a chcípnul strachy ze šoku po 3 měsících. hmm
Samozřejmě jsem předpokládal, že jsou v teráriu, kde je nějaká agama, či něco podobného, co je sežere. Nechápu, jak by se dostali cvrčci do terária s hadem. hmm

PS: Strašně směšný, že Vám chcípnul had. A bůh ví z jakých důvodů a pokud jestli...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 17:08 loky Re: cadaverous
No... nevím kdo tu mele nesmysly jednou jsem je nechal u hada, neřešil jsem je... a had asi za 3 měsice umřel :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 15:30 Muž cadaverous [22] Re: loky
loky teda ty tu ale maleš nesmysle. Hlavně něco napsat co? I za cenu, že to bude takovej blábol, jako jsi tu už napsal. :-D

S narozenejma cvrčkama v terárku bych si buď nedělal starosti vůbec (to co tam žije si snima časem poradí) a nebo postupovat dle Popelnice. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 08:40 loky Re: Popelnice
Neházej všechny cvrčky do jednoho pytle na otázku je had jedovatý taky neodpovíš ano nebo ne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 00:00 Popelnice
Cvrčci žádná hnízda nestaví, prostě kladou vajíčka kamkoli do vlhkého substrátu. Ta vlhkost je hodně důležitá, takže pro zabití zbylých vajíček i malých cvrčků stačí nechat substrát vyschnout a pár dní ani nerosit (aby se nemohli napít). Je-li substrát vyšší a trvalo by dlouho než by zcela vyschl, bude lepší celý substrát vyměnit za nový, suchý a ještě to celé pro jistotu nechat pár dní bez rosení aby dovyschly i spáry.
Jinak že by se ti cvrčci rozmnožili volně v bytě nehrozí, k úspěšnému množení potřebují teploty nad 25°C a k tomu vlhký substrát. Takže jestli nebydlíte ve skleníku, nemáte se čeho bát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 20:48 loky Re: loky
A kdyby se i po zničení hnízda objevilo další, tak by určitě pomohla změna substrátu. :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 20:45 loky Re: Horse001
Hnizdo se pozna jednoduše nevim jak ho popsat... a 2mm není zase tak málo aby je nešlo chytit. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 20:34 Žena Horse001 [2] - JeštěřiRe: Horse001
A ešte chcem dodať, že ako mám pochytať tie cvrčky, keď majú asi 2mm? tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 20:32 Žena Horse001 [2] - JeštěřiRe: loky
Aha ďakujem a môžem sa spýtať, ako také hniezdo vyzerá? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 19:36 loky Re: Horse001
Asi nejlepší způsob jak se jich zbavit je najít hnízdo a poté ho zničit a zbylé, vylíhlé cvrčky postupně pochytat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2016 18:56 Žena Horse001 [2] - Ještěři – Cvrčky v teráriu
Dobrý deň, práve sme zistili, že sa nám v terárku vyliahli maličké cvrčky. Zatiaľ vidím iba troch, no je samozrejmé, že ich tam je viac. Nevieme, čo máme robiť a bojíme sa, aby nevyšli von malými škárami. Ďakujem za všetky rady. ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 175x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1409-cvrcky-v-terariu