Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Reptile/Repti Glo

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Reptile/Repti Glo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2016 21:01 Muž cadaverous [22] Re: kibirad
To je jen dobře. Já jen pro jistotu. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2016 20:28 kibirad Re: cadaverous
Vědom si jsem, proto je to v závorkách. Nevěděl jsem jak jinak to popsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2016 15:55 Muž cadaverous [22] Re: kibirad
Pro jemeňáka by to možná i stačilo, ale upřímně, reptile lineárky stojí za prd. Dosah UVB je v rozmezí pár cm, tudíž se to ke zvířeti vlastně skoro nedostane. Doporučuju zůstat u kompaktu, popřípadě přejít na výbojku. ;)
PS: Jste si vědom toho, že kompakt nevytvoří výhřevné místo? Že k tomu musíte mít další žárovku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2016 15:14 kibirad – Reptile/Repti Glo
Dobrý den,
dosud jsem měl v teráriu kompaktní zářivku EXO TERRA Reptile UVB150, ale ta už je zralá na výměnu. Stavěl jsem chameleonovi nové terárium a přemýšlím, že bych místo kompaktní zářivky použil lineární. Bohužel nikde jsem nenašel tabulky ve kterých by bylo něco napsáno jako třeba na obalu Reptile 150. Proto se ptám, jestli bude místo jedné kompaktní zářivky Reptile UVB150 25W stačit 1x zářivka EXO TERRA Repti Glo 10.0 15 W. Případně jak daleko má být od "výhřevného" místa chameleona.
Předem děkuji za odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 33x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1424-reptilerepti-glo-