Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Světla do terária pro chameleona

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Světla do terária pro chameleona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2017 08:36 Muž cadaverous [22]
Mám terárko 50x60x100 a výbojku mám nad stropem terária, které je z pletiva ( terarka.net/terarka/1767 ). Mám tam 70W výbojku a je to tak akorát. Osobně si myslím, že pokud dáš 35W výbojku dovnitř, tak ti to ubere strašně místa od stropu aby se na ni chameleon dostal a stejně to neohřeje tak jak má. A pokud bude stejně jako u mého nahoře, tak to neohřeje ani náhodou. ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2017 15:42 Iva Kočanová Re: Landvir
Landvir napsal: Ahoj Ivo, co se typu osvětlení týče, určitě by mohlo být. Ale ohledně teploty a světla terária, to si musíš sama vyzkoušet, záleží samozřejmě na okolním prostředí... ahoj

Dobře moc děkuji za rychlou odpověď :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2017 11:29 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Iva Kočanová
Ahoj Ivo, co se typu osvětlení týče, určitě by mohlo být. Ale ohledně teploty a světla terária, to si musíš sama vyzkoušet, záleží samozřejmě na okolním prostředí... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2017 08:45 Iva Kočanová – Světla do terária pro chameleona
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda si myslíte, že by byla do terária o velikosti 100*50*50 (terárium orientované na výšku) dostačující tato kombinace osvětlení ReptiEye výbojka 35W a Zářivka Narva Bio Vital 15w?
Jde mi především o tu watáž, chci vědět, zda by výhřev dosáhl potřebné teploty pro samečka chameleona jemenského a zda by zářivka zvládla celé terárium prosvítit.

Děkuji všem za rady :-D

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 27x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1473-svetla-do-teraria-pro-chameleona