Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Terarium agama vousatá

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Terarium agama vousatá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2018 19:15 R Muž Pogona @ [751] - JeštěřiRe: Lukas159
Asi opravdu top je Tebou zmiňovaná Terrasaurka co do výhřevu i výdeje UVB, koupíš ji třeba zde,
v terárium u želv zelenavých s rozměry podobnými Tvému mám 100W a v pohodě, ta silnější je už do opravdu velkých terárií :

www.ifauna.cz/…/

Jinak na dosvícení pořiď klasickou metrovou podlinkovku s bílým denním světlem.¨
Výhřevnou už nemusíš, vystačí Ti ta UVB... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2018 08:33 Muž Lukas159 @ [0] – Terarium agama vousatá
Zdravím zdejší komunitu. Jsem tu nováček a přečteno tu už mám mnoho věcí, ale v rozhodování mi to teda nepomohlo ba naopak tone Stavím si terko z lamina 140x70x60(ŠxVxH), zatím mám samce a časem bych mu rád pořídil dvě krasavice. Větrání budu mít nahoře cca 10x100 a v boku kulatou 10cm.Bude to stačit? Stávající terko mám stejnak stále pootevřené aby se mohl proběhnout kde se mu chce. A hlavní nerozhodnost mám v osvětlení. Mám představu o výbojce bez předřadníku 100w nebo 160W? Hlavně kterou? Vychvalovanou ,Terrasaur UVB, jsem nikde nenašel. Dále na dosvit zářivku 100-120cm, jakého výkonu cca?? A pak bude potřeba asi ještě nějaká obyč na výhřev. Tak to je asi zatím vše co mi teď nedá spát :-) Předem děkuji za odpovědi
Lukáš

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 50x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1490-terarium-agama-vousata