Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama kočičinská

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama kočičinská
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2021 14:07 Jan28 – Terárium
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je nutnosti mít v terárium suchou zem, i přes velké množství větví, houpací síť a a výhřevného místo v 3D pozadí, boudu chtít jednoho samce, předem děkuji za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2018 14:41 Aron – Agama kočičinská
Ahojte chcel som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť. Mám agamku kočinčinskú už cca pól roka mal som ju v teráriu o rozmeroch 120x50x55 D,Š,V (dočastne) + 1 bodovú výhrevnú žiarovku 40w a jednu tú takú guľatú tiež 40w +1x UVB 100 compact 10,26w exo terra. A bazén . Všetko bolo v poriadku mala peknú farbu papala denne cca 6 cvrčkov dakedy dáky ten zophobas. Problém nastáva až po preložení do nového terária o rozmeroch 80x70x150 Š,D,V Zatiaľ tam má 1x UVB 100 compact 10,26w exo terra (už je objednaná dalšia) 1x bodovku 40w 2x tú guľatú 40w a trubicovú neonku na dosvetlenie + bazén. Teplotu tam má pri vrchu cca 32C pri spodku 27C a pod bodovou žiarovkou 38C teplota vody v bazéne je 25C. teda pri preložení do tochto terra mi prestala papať. Spapá tak maximálne 2 cvrčkov v priebehu 5dní. Trvá to už asi 2 týždne. A ešte som chcel dodať začala sa zvliekať (telo) . Viete mi dakto prosím poradiť čo mám spraviť aby som ju znova rozkrmil ? agamka meria 55cm. Ďakujem za gr. chyby sa ospravedlňujem.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 51x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1502-agama-kocicinska