Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Písek na květináč

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Písek na květináč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2018 16:20 Muž Morty [1] - JeštěřiRe: Morty
Tak už jsem to našel, kdyby to náhodou někoho zajímalo, je to Dulplicolor ve spreji za 112,- ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2018 15:53 Muž Morty [1] - JeštěřiRe: Stranoch1
...seš hodnej, a já nechci furt prudit, ale já sháním lak ve SPREJI !!!, nechce se mi to šmrdlat štětcem;)
Ale když nezbude jiná možnost, tak to budu muset napatlat štětcem :( :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2018 15:30 Muž Stranoch1 [2] Re: Morty
Fotka k příspěvku Já použil toto.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2018 15:27 Muž Stranoch1 [2] Re: Morty
Pouze lak anebo barva. Pořídil třeba Baumax. Na plechovce je piktogram anebo je to tam napsané.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2018 13:34 Muž Morty [1] - JeštěřiRe: Landvir
...trochu se ten písek odroluje, proto to chci zaláknout. :) Hele nezlob se, ale to je přeci jasný, že to musí bejt netoxický......já myslel, jestli by mi někdo "neprozradil" přímo značku;)
Nechci se spoléhat na "rady prodejce" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2018 20:37 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Morty
Ahoj, pokud to chceš lakovat, tak lak na dětské hračky, výrobců bude více....:-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2018 15:22 Muž Morty [1] - JeštěřiRe: Morty
...už vím, že to moje "eko" lepidlo je Kores a zdá se, že skvěle drží. Pro sichr to stříknu nějákým lakem ve spreji....máte někdo tip na lak,který není toxický???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2018 08:13 Muž Stranoch1 [2] Re: Morty
Já ho namíchal s lepidlem na dlazdicky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2018 14:41 Muž Morty [1] - Ještěři – Písek na květináč
Ahoj,
jak lepíte písek na květináče? Tady na foru doporučují Duvilax, ale který??? Je jich hafo:( Já koupil netoxické disperzní lepidlo. Zatím zasychá, tak nevím, jak drží;)
Díky za rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 40x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1513-pisek-na-kvetinac