Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Vhodný tvor do terárka

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Vhodný tvor do terárka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2018 21:32 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Martin
Podívej se zde na webu na fotky. Je jich tu spousta od spousta uživatelů. Třeba v nějaké ještěrce najdeš zalíbení. Také je tu hodně článků o chovech. Podle toho jak se na který chov budeš cítit tak si jistě vybereš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2018 20:36 Martin Re: Spai
To jste hodní, děkuji. Zatím vede Felsuma, ale manželka by raději Agamu vousatou. Opravdu je to boj s rozhodováním. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2018 00:15 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Martin
Ahoj Martine. Chameleon není zrovna do začátku lehký ještěr na chov. Ale je to Tvá volba. Pokud se rozhodneš pro jakéhokoliv ještěra, tak se ozvi. Budeme se Ti zde snažit poradit. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2018 21:44 Martin
Když zrovna ten gekončík se mi moc nelíbí. Líbí se mi felsuma, ale tam se bojim že jí nezvládnu a měl by jsem je mít v páru. Uspěchat to nechci, tak se ještě podívám po zverimexech, jak ještěrky vypadají. Ještě by jsem mohl jedno terárko zvýšit, kdyby jsem se odhodlal pro chameleona, ale byl by problém, že by bylo nízko a to prý není dobře. Nasadil jsem si pěkného brouk do hlavy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2018 19:03 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Martin
Mohu doporučit Gekončíky noční. Jsou to pěkně a nenáročné ještěrky pro začínající teraristy. Též je chovám. Je toho o nich zde spoustu popsáno a každý dobrý chovatel ti s nimi velmi rád poradí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.11.2018 18:12 Martin
Terárko budu dělat od základu nové. Nejdříve ale chci vybrat zvířátko a podle toho mu terárko zařídím. Představu mám nějakou malou ještěrku, nebo toho kraba. Nechci pavouka, hada, šneka ani žábu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2018 05:49 Muž Spai [50] - Agamy Vousaté, Chameleoni Jemenští, Gekoni Madagaskarští,Gekoni ZmijovýRe: Martin
Pokud je to předělávka s akvária tak se myslím, že to není nejvhodnější. Kvůli odvětrání, přístupu a čištění popřípadě možnému úniku zvířátek. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2018 22:49 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Martin
Ahoj Martine, budeš předělávat akvárium na terárium? Nebo tomu špatně rozumím? ;-)
Jinak taky nevíme jakou máš představu o zvířátku? Had, gekon nebo spíše nějaký felsumy apod.??? Chtělo by to upřesnit.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2018 20:55 Martin – Vhodný tvor do terárka
Dobrý den,
prosím o radu. Mnoho let mám rybičky, ale ty půjdou jinam a chci založit terárium. Vždy jsem chtěl nějakou ještěrku, ale bál jsem se jestli se o ní dokážu náležitě postarat. V Úvahu přichází i krab. Mám dvě varianty terária a to o rozměrech 1000x400x300mm a 680x550x400 mm. Nevím co je vhodnější varianta. Plochou vycházejí podobně a preferoval by jsem to 680x550x400. Velikost je kvůli umístění. Bylo by v klidném, teplém prostředí. Konkrétní druh obyvatele nemám vybraný. Chci se rozhodnout podle toho, co by měl zvládnout začátečník. Pro tvorečka udělám vše co bude potřeba, ale nerad by jsem nějaký náročný druh. máte prosím nějaký tip?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 52x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1539-vhodny-tvor-do-terarka