Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Co do terária 65x35x45

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Co do terária 65x35x45
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2014 06:36 elegans1 Re: Sisi
Nic,jen je každý doporučuje jako snad jediný vhodný druh.Doporučují je většinou ti,kteří snad žádného dalšího gekona ani neznají.Proč mít to,co má každý,když jsou desítky dalších nádherných gekonů,jejichž problém je,je že většina lidí vůbec nezná.Ke všemu zvíře označované jako gekončík noční,nemá s gekončíkem nočním moc společného.Je to hybrid několika druhů rodu Eublepharis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2014 18:46 Sisi Re: elegans1
Co ti tsak moc vadí na gegončíkovi nočnímu ????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2014 15:36 elegans1 Re: sykorka
Na gekončíky se vykašli,ty má každý jouda.Pořiď si třeba Underwoodisaurus milli.Nároky na chov podobné,cena jen o trochu vyšší a vypadá daleko líp než různé noční flekatiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2014 14:24 katkaspruce Re: katkaspruce
Fotka k příspěvku katkaspruce napsal: Dobrý den mám teprve 3 dny chameleona je mu 1 měcíc a nevím kolik by tak měl deně sníst cvrčků , mohl by mi někodo říct počet (zhruba) předem moc děkuji . :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2014 16:12 sykorka – dotaz - výběr ještěra
Dobrý den,

potřeboval bych poradit s výběrem "prvního" menšího ještěra. Krom akvária a terária s pro mě dnes už neznámým druhem ještěra (bylo to asi před 15 lety), které měl otec, s žádným nemám zkušenosti, chci si ale nějakého pořídit (kamarád ale chová ještěry/kudlanky/štíry celý život, takže pohotového rádce poblíž mám).

Uvažuji o teráriu velikosti cca 60*45*45. Nepotřebuju si ho nijak "brát na ruku" a moc ho celkově rušit, zároveň by ale vzhledově měl být aspon trochu zajímavý. Nevím, jestli pro mě bude leší volbou budto:

gekončík noční (některá z oranžovějších variant), se kterým asi jako začátečník budu mít o něco "méně práce", ale zároven si ho asi až tak "neužiju". Jak moc je noční? Někdo říká, že ho do noci nemám téměř šanci vidět, jiní zas, že už kolem cca 6-7 vylézá jakž takž ven. (sám usínám kolem půlnoci)


nebo nějakou z menších felsum (pasteuri, inexpectata..)? ty asi "více uvidím", zároveň ale asi budou náročnější na údržbu (rosení, víc rostlin atd..)

Co byste doporučili?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 22:36 Muž olwy [0] - Obojživelníci – Co do akvaterárka š80 h25 v35
Mám takovou dlouhou nudly, rád bych ji obydlil něčím nenáročným na teplotu. Ideálně čolky a žabkami. (či jakákoliv obojživelná kombinace) Poradíte čím? Někdo mi radil čolky východní a kuňku východní, ale nevím, neboť kuňka je jedovatá. Díky - poraďte i počet :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 19:38 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Gekončíky noční, nějaký poddruh lampropeltis, nebo i jiných menších hadů,...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 18:48 Muž system [0] - Obojživelníci
záleží kolik chceš utratit peněz
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2010 18:21 Muž MartinH [0] - Hadi – Co do terária 65x35x45
Mám terárium po hadech 65x35x45 (dxšxv) a nevím co do něj dát hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 528x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/160-co-do-teraria-65x35x45-