Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co do maléhé tera

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
co do maléhé tera
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 20:37 R Muž Pogona [762] - Ještěři
V pohodě by se tam dalo dát trio Gekonů panenských, ti jsou velmi, velmi nenároční, sežerou prakticky cokoli ( zeleninu, ovoce, maso, jogurty, granule pro psy,.. ) a mívají okolo 8 - 10cm i s ocasem, výhodou je, že mjí "lepivé" tlapky, takže když tam dáš co nejvíc větví a rostlinu, tak ji zvětšíš "užitný" prostor a bude to pro ně sice na minimu, ale dobré,... ;-)

Jinak toho veleštíra bych tam nedával, měl jsem kdysi pár a opravdu dost vyrostou ( né nadromo se jmenuje Veleštír obrovský ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 19:14 Žena poklad [8] - Hadi – Re: josepe
Do tohoto prostoru si pořiď pavouka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 16:41 Žena l3nka [4] - Hlodavci – Re: josepe
Neznám ho moc ale myslím, že podle textu co jsem o něm četla a má se dorůst až 20 cm je to malinkaté
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 15:16 Muž josepe [0] - Hadi – Re: l3nka
a co třeba pandinus imperator
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 15:06 Žena l3nka [4] - Hlodavci
no je to hodně malé ;-) co třeba nějakého šneka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 14:21 Muž josepe [0] - Hadi – co do maléhé tera
ahoj mám malí terárko 25x25x25 a nevim co do něj napadl mě rieppeleon brevicaudatus šel bi do něj pár a nebo jeden?a nebo nějkej gekon nebo ještěr co nepotřebuje uvb/a předem dík za odpovědi

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 457x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/173-co-do-malehe-tera