Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

gekončík noční jaké osvětlení a čím udělám určité teplo

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
gekončík noční jaké osvětlení a čím udělám určité teplo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 18:18 Muž system [0] - Obojživelníci
tak děkuju :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 10:04 Muž krysikmouse [32] – Re: Pogona
Noooo proti gustu .... Mě se to nikdy nelíbilo :-) ale chápu tě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 21:02 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: krysikmouse
No vidiš - já tyto květináče - kýbly s objímkou přímo miluju - neb takové osvětlení dělá terárko, terárkem ( podle mně ) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 20:26 Muž krysikmouse [32] – re
Ahoj´žádný UVA UVB gekončík nepotřebuje jsou to vyhozený peníze. Jako zdroj světla a tepla je nejlepší bodová žárovka. Já používám halogenový žárovky 12V 20 W MR 16 3O st , stojí to pár korun životnost celkem vysoká jsou malé nenápadné a vlákno je na vyšší teplotě takže vlastně i líp topí, malou nevýhodou je nutnost trafa ale to není problém... Dají se dát do malinkatejch květináčků a vypadá to efektněji rozhodně nesnáším t květináče jak kýbl a z tohou koukající šedesátka s objímkou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 16:02 Muž system [0] - Obojživelníci
tak díky moc :) :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 14:57 Miky53(Czesnek)
žárovku na vytápění a světlo stačí obyč UVB mít nemusí a topný kámen mi byl doporučen palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 14:02 Muž system [0] - Obojživelníci – gekončík noční jaké osvětlení a čím udělám určité teplo
má tam být spíše uv-a nebo uv-b... je potřeba topný kámen...jakým typem žárovek mám dělat teplo...děkuji za všechny příspěvky :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 557x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/183-gekoncik-nocni-jake-osvetleni--a-cim-udelam-urcite-teplo