Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

stříhání vousatky

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
stříhání vousatky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 23:35 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: Pogona
Já je loni v zimě zastřihoval Bublísovi. V terku si je nemohl tak dobře obrušovat, jako když pobíhá a hrabe venku, takže celkem rychle přerostly :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2010 00:22 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Saša
Mno já teda nikdy žádnou ještěrku nestříhal, ani neznám nikoho, kdo jo. Ani hermance a u želv se prý stříhají, jenže ta naše potvora, jak je přes léto venku, tak jako by drápky ani neměla ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 10:20 Muž Honz [0] - Ještěři
díky já sem to chtěl vědět proto aby jsem zbytečně nechodil na veterinu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 23:18 Muž Felix [754] - Ještěři
Většinou si drápky obrousí při šplhání a hrabání v terku. Někdy, vyjímečně, sice může dojít k jejich přerůstání, stříhání je ale v takovém případě lepší přenechat někomu zkušenému, riziko poranění nervu je u tak drobného tvora značné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 18:36 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nestříhají, nepilují, nic nic nic :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 07:34 Muž Honz [0] - Ještěři – stříhání vousatky
prosím chtěl bych se zeptat jestli je nějak stříhají drábky vousatkám?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 494x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/269-strihani-vousatky